Gedik Yatırım 19 Nisan 2021 Hisse Tavsiyeleri

Gedik Yatırım 19 Nisan 2021 Hisse Tavsiyeleri

Önde gelen aracı yatırım kuruluşlarından Gedik Yatırım, bugün de merakla beklenen günlük teknik analiz bültenini yayınladı.

ABONE OL
19 Nisan 2021 10:01
Gedik Yatırım 19 Nisan 2021 Hisse Tavsiyeleri
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Önde gelen aracı yatırım kuruluşlarından Gedik Yatırım, bugün de merakla beklenen günlük teknik analiz bültenini yayınladı.


Gedik yatırım günlük hisse senedi tavsiyeleri ve BIST 100 yorumları bültenini yayınladı. Yayınlanan bültende çok önemli BIST 100 destek ve direnç seviyeleri yer alırken, günlük hisse senedi önerilerinde ise ALARK, İNDES, MGROS, SELEC ve TTRAK hisse senetleri kendine yer buldu.

Gedik Yatırım BIST 100 Teknik Analizi

Bir süredir karışık bir seyir izleyen BIST 100, geçtiğimiz hafta da tutarsız seyrine devam etti. Özellikle son haftalarda işlem hacimlerinde gerçekleşen düşüş ile birlikte yönünü bulmakta zorluk çeken karışık bir borsa izlenimi oluşturmaya devam ediyor. Bu hafta gündemin sakin olmasının bir nebze de olsa BIST 100 endeksini rahatlatacağı ve durulma yaşanacağı ön görülüyor.

19 Nisan 2021 tarihi için destek ve direnç noktaları da teknik analiz raporunda yer aldı. Günün güçlü direnç noktaları 1,445 ve 1462 puan seviyeleri kabul ediliyor. Aşağı düşüş durumunda ise destek noktalarımız 1,383 ve 1,371 aralığında bulunan 1,352 noktası.Gedik Yatırım Günlük Hisse Tavsiyeleri

 

gedik yatırım
Web sitemizde yayınlanmış hiç bir içerik yatırım tavsiyesi belirtmemektedir. Bu sebeple, yaptığınız yatırımlardan kar istenmediği gibi yatırım sonucu oluşan kayıplarda da sorumluluk hiçbir şekilde kabul edilmemektedir. Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. – ekoayrıntı.com


Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram gurubumuzu ve Twitter hesabımızı, haberlere hızlı ulaşmak için Google News adresimizi hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı analizler ve yorumları takip etmeye hemen başlayın!


× Sorumluluk Reddi

Sitemizde yayınlanan her içerik, iyi niyet çerçevesinde kaleme alınmıştır ve genel manada bilgi vermek amacıyla yazılmaktadır. Sitemizden edindiği bilgiler ışığında, okuyucunun yaptığı her hamle, çok net bir şekilde kendi riskidir ve siteyle bir ilgisi yoktur.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.