Garanti Yatırım 3 Haziran Hisse Önerileri

Garanti Yatırım 3 Haziran Hisse Önerileri

Garanti Yatırım, geçtiğimiz gün Merkez Bankası Başkanı Kavcıoğlu'nun yapmış olduğu açıklamalardan sonra borsa stratejilerini bizlerle paylaştı.

ABONE OL
3 Haziran 2021 11:18
Garanti Yatırım 3 Haziran Hisse Önerileri
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Garanti Yatırım, geçtiğimiz gün Merkez Bankası Başkanı Kavcıoğlu’nun yapmış olduğu açıklamalardan sonra borsa stratejilerini bizlerle paylaştı.


Borsa İki Aralıkta Sıkışacak

Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası Başkanı Kavcıoğlu, dün şu sözleri söyledi: “Haklı bir gerekçeye dayanmayan erken gevşeme beklentilerinin tümüyle ortadan kalkması gerekiyor”. Bu sözler borsada toparlayıcı bir etki yarattı. Kısa vadede ise BIST 100 endeksinin sıkışması bekleniyor. Ayrıca 3 Haziran 2021 için yatay bir seyir bekleniyor. Gün boyu takip edilmesi gereken destek noktaları ise 1420 ve 1415. Günün direnç seviyeleriyse 1435 ve 1446 aralığı denilebilir.

Garanti Yatırım Önerilen Hisseler

Yatırım kuruluşu, bugün için tam 11 hisse senedini paylaştı. Hisseler, destek ve direnç noktalarını aşağıdaki görselde bulabilirsiniz.

garanti yatırım önerilen hisseler
Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram gurubumuzu ve Twitter hesabımızı, haberlere hızlı ulaşmak için Google News adresimizi hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı analizler ve yorumları takip etmeye hemen başlayın!


En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.