Garanti BBVA 4 Mayıs Günlük Bülteni Paylaşıldı

Garanti BBVA 4 Mayıs Günlük Bülteni Paylaşıldı

Önde gelen aracı yatırım kuruluşlarından biri olan Garanti BBVA, yayınlamış olduğu günlük bültende BIST 100 teknik analiz ve hisse önerilerini paylaştı.

ABONE OL
4 Mayıs 2021 14:43
Garanti BBVA 4 Mayıs Günlük Bülteni Paylaşıldı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Garanti BBVA, yayınlamış olduğu günlük bültende alıcılı seyreden BIST 100 teknik analizini ve hisse önerilerini paylaştı.


4 Mayıs 2021 tarihi için diğer aracı yatırım kuruluşlarından farklı bir yorumda bulunan Garanti BBVA, paylaştığı BIST 100 yorumları ile gündeme geldi.

Garanti BBVA BIST 100 Teknik Analiz

Garanti BBVA, paylaşmış olduğu günlük bültende BIST 100 teknik analizine yer verdi. Yapılan teknik analizden notlar şu şekilde;
– BIST 100’den tepki yükselişi sinyalleri alınamıyor, hafta içerisinde iyi haberler gelmezse bu yükselişin geçici olacağını düşünüyoruz.
– Günün ilk direnç noktası 1450 seviyesi olurken, ilk destek noktamız 1410 puan seviyesinde bulunuyor.

Garanti BBVA 4 Mayıs 2021 Hisse Önerileri

Garanti BBVA, teknik analizi beğenilen ve kar ettirmesi muhtemel yedi hisse senedine de günlük bültende yer verdi.garanti bbva

Web sitemizde yayınlanmış hiç bir içerik yatırım tavsiyesi belirtmemektedir. Bu sebeple, yaptığınız yatırımlardan kar istenmediği gibi yatırım sonucu oluşan kayıplarda da sorumluluk hiçbir şekilde kabul edilmemektedir. Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. – ekoayrıntı.com


Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram gurubumuzu ve Twitter hesabımızı, haberlere hızlı ulaşmak için Google News adresimizi hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı analizler ve yorumları takip etmeye hemen başlayın!


× Sorumluluk Reddi

Sitemizde yayınlanan her içerik, iyi niyet çerçevesinde kaleme alınmıştır ve genel manada bilgi vermek amacıyla yazılmaktadır. Sitemizden edindiği bilgiler ışığında, okuyucunun yaptığı her hamle, çok net bir şekilde kendi riskidir ve siteyle bir ilgisi yoktur.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.
AKTÜEL ÜRÜNLER UYGULAMASI Hemen Ücretsiz İndir