Garanti BBVA 29 Nisan 2021 Hisse Önerileri

Garanti BBVA 29 Nisan 2021 Hisse Önerileri

Geçen hafta 1340 ve 1300 seviyelerine düşmeyi kademeli alım fırsatı olarak düşündüğümüz BİST’te haftanın ilk yarısındaki performans, endeksi tepkide ilk aşamada tahmin ettğimiz 1400 bölgesine yakınlaştırdı.

ABONE OL
29 Nisan 2021 12:01
Garanti BBVA 29 Nisan 2021 Hisse Önerileri
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Geçen hafta 1340 ve 1300 seviyelerine düşmeyi kademeli alım fırsatı olarak düşündüğümüz BİST’te haftanın ilk yarısındaki performans, endeksi tepkide ilk aşamada tahmin ettğimiz 1400 bölgesine yakınlaştırdı. Bunun ile birlikte tahvil faizlerinde yüksek seviyelerin devam etmesi, düşük işlem hacimli eğilim, CDS’te gerilemenin sınırlı kalması, bugün başlayacak olan yaklaşık 1.8 milyarTL’lik büyüklüğe sahip olması tahmin edilen Ziraat GMYO halka arzı toparlanmanın ivme kaybında kuvvetli faktörler olarak öne çıkabileceğini ifade etmiştik. Söz konusu faktörler geçtiğimiz gün 1400 bölgesi altında baskıya sebep olurken, yeni günde endekste sınırlı olumlu eğilimle açılış tahmin ediyoruz. 1380-1370 destek olmak üzere 1395-1400 bölgesinin öne çıkmasını bekliyoruz. Gün için görünümde oluşan dip formasyonu fiyatlaması ayrıca toparlanmanın devamı bakımından 1400 seviyesi üzerinde kalınması gerektiğini belirtiyoruz.


Web sitemizde yayınlanmış hiç bir içerik yatırım tavsiyesi belirtmemektedir. Bu sebeple, yaptığınız yatırımlardan kar istenmediği gibi yatırım sonucu oluşan kayıplarda da sorumluluk hiçbir şekilde kabul edilmemektedir. Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. – ekoayrıntı.com


Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram gurubumuzu ve Twitter hesabımızı, haberlere hızlı ulaşmak için Google News adresimizi hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı analizler ve yorumları takip etmeye hemen başlayın!


× Sorumluluk Reddi

Sitemizde yayınlanan her içerik, iyi niyet çerçevesinde kaleme alınmıştır ve genel manada bilgi vermek amacıyla yazılmaktadır. Sitemizden edindiği bilgiler ışığında, okuyucunun yaptığı her hamle, çok net bir şekilde kendi riskidir ve siteyle bir ilgisi yoktur.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.
AKTÜEL ÜRÜNLER UYGULAMASI Hemen Ücretsiz İndir