Garanti BBVA 21 Nisan 2021 Hisse Tavsiyesi

Garanti BBVA 21 Nisan 2021 Hisse Tavsiyesi

Önde gelen aracı yatırım kuruluşlarından Garanti BBVA, 21 Nisan 2021 tarihi için teknik analizini beğendiği 7 hisse senedini paylaştı.

ABONE OL
21 Nisan 2021 11:26
Garanti BBVA 21 Nisan 2021 Hisse Tavsiyesi
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Önde gelen aracı yatırım kuruluşlarından Garanti BBVA, 21 Nisan 2021 tarihi için teknik analizini beğendiği 7 hisse senedini paylaştı.


Önde gelen aracı yatırım kuruluşlarından Garanti BBVA, merakla beklenen günlük teknik analiz ve borsa yorumlarını günlük bülteninde paylaştı.

Garanti BBVA BIST 100 Endeks Yorumu

Nisan ayında devam ekonominin dışında devam eden ulaştırma ve sanayi sektörlerinde yer alan olumsuz etki BİST 100 üzerinde de etkilerini devam ettiriyor. Bu yüzden BİST 100 hakkındaki görüşlerimizde herhangi bir değişiklik bulunmuyor. Fakat sürdürülebilirlik konusunda bazı endişelerimiz olduğu söylenebilir.

Yakın vadedeki süreçte bulunan riskle beraber 1344 ve 1345 aralığı kırılma noktası olarak kabul edilebilir. Destek noktalarımız ise 1320 ve 1290 bandı olarak öne çıkıyor.Garanti BBVA 21 Nisan 2021 Günün Hisse Tavsiyeleri

Garanti BBVA 21 Nisan 2021 günlük bülteninde teknik analizini beğendiği 7 hisse senedine de yer verdi. Listede AKBNK, GOZDE, GSDHO, KOZAL, SOKM, TKFEN ve VESTL hisse senetleri yer aldı.

garanti bbva

Web sitemizde yayınlanmış hiç bir içerik yatırım tavsiyesi belirtmemektedir. Bu sebeple, yaptığınız yatırımlardan kar istenmediği gibi yatırım sonucu oluşan kayıplarda da sorumluluk hiçbir şekilde kabul edilmemektedir. Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. – ekoayrıntı.com


Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram gurubumuzu ve Twitter hesabımızı, haberlere hızlı ulaşmak için Google News adresimizi hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı analizler ve yorumları takip etmeye hemen başlayın!


× Sorumluluk Reddi

Sitemizde yayınlanan her içerik, iyi niyet çerçevesinde kaleme alınmıştır ve genel manada bilgi vermek amacıyla yazılmaktadır. Sitemizden edindiği bilgiler ışığında, okuyucunun yaptığı her hamle, çok net bir şekilde kendi riskidir ve siteyle bir ilgisi yoktur.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.