Ford Otosan, Çalışma Bakanlığından 3 ödül birden aldı

Ford Otosan, Çalışma Bakanlığından 3 ödül birden aldı

ABONE OL
6 Mayıs 2021 14:17
Ford Otosan, Çalışma Bakanlığından 3 ödül birden aldı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından yeni bir etkinlik düzenlendi. 35. İş Sağlığı ve Güvenliği Haftası nedeniyle yeni markaların ön plana çıktığı bir süreç oldu. Bu programla birlikte aynı zamanda ‘Güçlü İletişim, Güvenli İşyeri İyi Uygulama Yarışması’ gerçekleştirilmiş oldu.


Çalışma Bakanlığı tarafından düzenlenen program çerçevesinde adını en fazla duyuran marka Ford Otosan oldu. Ford Otosan yapılan yarışma çerçevesinde gerçekleştirilen incelemeler sonrasında adeta ödüle doymadı. Program kapsamında hem Kocaeli fabrikaları hem de Eskişehir fabrikaları olmak üzere ayrı ayrı üç ödüle birden layık görüldüğü belirtildi.

Ford Otosan Ödüle Doymadı

22 1

Çalışma Bakanlığı tarafından ödüle layık görülen Ford Otosan konu hakkında açıklamalarda bulundu. Türkiye İşveren Sendikaları Konfederasyonu tarafından yapılan çalışma önderliğinde, Çalışma Bakanı Vedat Bilgin’in katılımı ile programın pandemi şartları göz önünde bulundurularak online olarak gerçekleştirildiği belirlendi. Ford Otosan bu süreçte aldığı ödüller sonrasında durum değerlendirmesi gerçekleştirdi.Ford Otosan bu değerlendirme sonrasında, Kocaeli fabrikaları ile birlikte çalışanların sağlığını ve güvenliğini ön planda tutan çalışmaları arasında yer alan ‘Çalışan Katılımlı Dijital Risk Bildirim Sistemi’ ile ‘ Çalışan Katılımı ve Ortaklık Ödülü’ aldığı öğrenildi. Eskişehir fabrikasında ise yine ödül heyecanı yaşandı. Bu süreçte ‘Amaca Uygun Çalışma Ödülü’ alındığı belirlendi. Ford Otosan bundan sonraki dönemde de iş güvenliğine ve çalışan sağlığına önem vereceğini ve çalışmalarını geliştirmeye devam edeceklerini ifade etti.


Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram gurubumuzu ve Twitter hesabımızı, haberlere hızlı ulaşmak için Google News adresimizi hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı analizler ve yorumları takip etmeye hemen başlayın!


En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.