Filecoin (FIL) Düşmeye Devam Ediyor 22 Nisan Filecoin Analiz

Filecoin (FIL) Düşmeye Devam Ediyor 22 Nisan Filecoin Analiz

ABONE OL
22 Nisan 2021 16:45
Filecoin (FIL) Düşmeye Devam Ediyor 22 Nisan Filecoin Analiz
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Mart ayının sonlarına doğru yaptığı atakla değerini yaklaşık 3 kat arttırıp büyük bir kazanç sunan Filecoin (FIL) son zamanlarda ne yazık ki isteneni veremiyor. Uzun bir süredir düşüş trendini korumaya devam eden popüler altcoin haberin hazırlandığı saatler itibariyle 148.46 dolar seviyesinden işlem görmekte. İşlem hacmini de önemli ölçüde kaybeden FIL için yatırımcılar sabırlı bir şekilde beklemeye devam ediyorlar.


Filecoin (FIL) Alım Fırsatı Sunuyor!

Filecoin (FIL) 22 Nisan Analiz

Filecoin (FIL) 22 Nisan Analiz

Son günlerde yatay ilerleyişine devam eden Filecoin (FIL) market hacmi açısından 17. sırada yer alıyor. Rekor kırdığı günlerde bu sıranın çok daha üst sıralarında yer alan FIL yatırımcısı inatla satmaya direnirken yeni bir alım fırsatı doğduğu düşünülmekte. Şu anda birçok orta ölçekli yatırımcının sepetinde bulunan altcoin birimi uzmanlara göre 125 dolar seviyesindeki desteğine tutunmaya devam edebilirse yeni hedef kısa vadede 200 dolar olacaktır. Bundan 3 hafta önce 237.44 dolar ile ATH gören Filecoin için yapılan hazırlıklar bu rekorun egale edilmesi yönünde. Bu yüzden Nisan ayı sonlarına doğru dikkat edilmesi gerektiğini söyleyebiliriz.

Polygon (MATIC) Yüzde 18 Değer Kazandı | Yeni Ralli Hazırlığı mı?


Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram gurubumuzu ve Twitter hesabımızı, haberlere hızlı ulaşmak için Google News adresimizi hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı analizler ve yorumları takip etmeye hemen başlayın!


× Sorumluluk Reddi

Sitemizde yayınlanan her içerik, iyi niyet çerçevesinde kaleme alınmıştır ve genel manada bilgi vermek amacıyla yazılmaktadır. Sitemizden edindiği bilgiler ışığında, okuyucunun yaptığı her hamle, çok net bir şekilde kendi riskidir ve siteyle bir ilgisi yoktur.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.
AKTÜEL ÜRÜNLER UYGULAMASI Hemen Ücretsiz İndir