Etherum Tüm Zamanlar Rekorunu Kırdı | Fırtına Gibi Geliyor!

Etherum Tüm Zamanlar Rekorunu Kırdı | Fırtına Gibi Geliyor!

ABONE OL
10 Nisan 2021 10:32
Etherum Tüm Zamanlar Rekorunu Kırdı | Fırtına Gibi Geliyor!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

En büyük 2. kripto para birimi olan Etherum son 24 saat içerisinde kendisine ait tüm zamanlar rekorunu kırmayı ve yeni bir zirve oluşturmayı başardı. Piyasalarda adeta fırtına gibi esen ETH haberimizin hazırlandığı saatlerde 2.168 dolardan işlem görüyor. Kendisine ait rekor ise 2.197 dolar ile bundan sadece 2 saat öncesinde kırıldı.


Etherum 2.200 Seviyesine Dayandı

Etherum Son 1 Ay Grafik

Etherum Son 1 Ay Grafik

Etherum için son 1 aylık değer tablosuna baktığımızda özellikle 2 hafta için oldukça istikrarlı bir yükseliş olduğunu söyleyebiliriz. Bu süreçte sürekli olarak ani bir çıkış sinyalleri veren kripto para birimi yaşadığı bu ani artışla yatırımcısının yüzünü güldürmeyi başardı. Uzmanlara göre yaşanan bu artışla birlikte altcoin birimleri de rüzgarı arkasına alacak ve yükseliş gösterecekler. Bu yüzden özellikle Nisan ayı içerisinde yatırımcıların dikkatli olması gerektiğinin altını çizebiliriz. Sizler de yaşanacak altcoin sezonuna şimdiden hazırlanarak güzel fırsatları kovalayabilirsiniz.


Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram gurubumuzu ve Twitter hesabımızı, haberlere hızlı ulaşmak için Google News adresimizi hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı analizler ve yorumları takip etmeye hemen başlayın!


× Sorumluluk Reddi

Sitemizde yayınlanan her içerik, iyi niyet çerçevesinde kaleme alınmıştır ve genel manada bilgi vermek amacıyla yazılmaktadır. Sitemizden edindiği bilgiler ışığında, okuyucunun yaptığı her hamle, çok net bir şekilde kendi riskidir ve siteyle bir ilgisi yoktur.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.
AKTÜEL ÜRÜNLER UYGULAMASI Hemen Ücretsiz İndir