Etherum (ETH) Fiyatı Rekor Tazeleyerek 2.400 Dolar’a Dayandı

Etherum (ETH) Fiyatı Rekor Tazeleyerek 2.400 Dolar’a Dayandı

ABONE OL
6 Mayıs 2021 23:20
Etherum (ETH) Fiyatı Rekor Tazeleyerek 2.400 Dolar’a Dayandı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Bundan sadece yarım saat önce kadar Etherum (ETH) fiyatı rekor tazeleyerek 2.400 dolara kadar dayandı. Haberimizin hazırlandığı saatlerde ise 2.373 dolardan işlem görmekte olan ETH böylece yeni bir tüm zamanlar rekorunu da kırmayı başarmış oldu. Son birkaç gündür yatırımcısının yüzünü güldüren kripto para biriminin bir süre daha yükselmesi öngörülüyor. Ayrıca analistlere göre 2.500 direnci kırılırsa yeni hedef 3.000 dolar seviyeleri olabilir.


Gözler 2.500 Direncinde

Etherum (ETH) Analiz 14 Nisan

Etherum (ETH) Analiz 14 Nisan

Bir ay gibi kısa bir sürede 2.000 dolar seviyelerinin altından yükselerek sürekli olarak yeni rekorlar kırmayı başaran ETH için yeni hedef 2.500 dolar. Bu direnç seviyesinin kırılması durumunda popüler altcoin biriminin yeni ralli hazırlığı içerisine girmesi kaçınılmaz olacaktır.

Son 24 saat içerisinde %7 artış yaşamayı başaran ETH’nin Bitcoin’deki artıştan güç aldığı düşünülüyor. Altın ve tahvil için işler hiç de istendiği gibi gitmeyince bu artışların yaşandığı belirtilmekte. Kısacası ETH şu anda kesinlikle favorilere eklenilmesi gereken kripto para birimlerinden birisi ve sizler de yakın takibe alarak fırsatların peşine düşebilirsiniz.


Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram gurubumuzu ve Twitter hesabımızı, haberlere hızlı ulaşmak için Google News adresimizi hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı analizler ve yorumları takip etmeye hemen başlayın!


× Sorumluluk Reddi

Sitemizde yayınlanan her içerik, iyi niyet çerçevesinde kaleme alınmıştır ve genel manada bilgi vermek amacıyla yazılmaktadır. Sitemizden edindiği bilgiler ışığında, okuyucunun yaptığı her hamle, çok net bir şekilde kendi riskidir ve siteyle bir ilgisi yoktur.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.
AKTÜEL ÜRÜNLER UYGULAMASI Hemen Ücretsiz İndir