Etherum Çığ Gibi Düşüyor (ETH) 23 Nisan Analiz

Etherum Çığ Gibi Düşüyor (ETH) 23 Nisan Analiz

ABONE OL
23 Nisan 2021 13:53
Etherum Çığ Gibi Düşüyor (ETH) 23 Nisan Analiz
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Dün geceden bu yana kripto para piyasalarında büyük bir satış hareketi devam ederken Etherum da çığ gibi düşmeye devam ediyor. Geceden beri %10’a yakın değer kaybeden ETH yatırımcısını üzmüş durumda. Aslında bu durumun birçok kripto para için geçerli olduğunu söylesek de altcoinler için önemli olan ETH’nin düşmesi beraberinde daha büyük riskleri de getirebilir.


Etherum (ETH) 23 Nisan Analiz

ETHERUM ETH ANALİZ.png

Birçok altcoin biriminin arkasındaki teknoloji olan Etherum dün geceden bu yana düşmeye devam ederek 2.268 dolar seviyesine kadar geriledi. Daha önceki tahminleri ile başarılı olan Aayush Jindal da konuyla alakalı Etherum’un 2.000 dolara kadar düşebileceğini belirtiyor. Bu durum yatırımcıları korkutsa da uzun bir süredir bu düzeltmenin geleceği konuşuluyordu. Düşüşe hazırlıksız yakalanan birçok yatırımcı geceden beri ciddi zararlara uğrarken doğru stratejinin önemi bir kez daha ortaya çıkmış oldu. Daha öncesinde belirlediği seviyelere satış emirleri veren yatırımcılar bu düşüşten etkilenmezken büyük bir satış hareketine sebebiyet vermiş oldular.

Bitfinex Borsası Bu 7 Altcoin Birimini Delist Etme Kararı Aldı 


Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram gurubumuzu ve Twitter hesabımızı, haberlere hızlı ulaşmak için Google News adresimizi hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı analizler ve yorumları takip etmeye hemen başlayın!


× Sorumluluk Reddi

Sitemizde yayınlanan her içerik, iyi niyet çerçevesinde kaleme alınmıştır ve genel manada bilgi vermek amacıyla yazılmaktadır. Sitemizden edindiği bilgiler ışığında, okuyucunun yaptığı her hamle, çok net bir şekilde kendi riskidir ve siteyle bir ilgisi yoktur.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.
AKTÜEL ÜRÜNLER UYGULAMASI Hemen Ücretsiz İndir