Etherum Berlin Güncellemesi Tamamlandı | Şimdi Ne Olacak?

Etherum Berlin Güncellemesi Tamamlandı | Şimdi Ne Olacak?

ABONE OL
6 Mayıs 2021 23:20
Etherum Berlin Güncellemesi Tamamlandı | Şimdi Ne Olacak?
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Bitcoin’den sonra en büyük 2. kripto para birimi olan Etherum’da Berlin güncellemesi tamamlanmış durumda. Peki şimdi yatırımcılar olarak bizleri neler bekliyor?


Bugün öğle saatlerinde ETH’nin 12.244.0000 bloğunda hard fork tamamlandı. ModExp olarak bilinen modüler üs alma için gas maliyetini düşüren EIP-2565’yi ve Vitalik Buterin ve Martin Swende’in önerdiği EIP-2929’u içermekte olan güncelleme şu anda yayına alınmış durumda. Buna ek olarak blockchain güvenliğini arttırmak için bir takım güncellemeler de başarıyla yayına alındı. Bunun gibi birçok prosedürün eklendiği Etherum şu anda 2.472 dolardan işlem görüyor.

Güncellemenin Ardından Etherum Ağında Sorun Yaşandı

Gelen Berlin güncellemesinin ardından Etherum ağında sorun yaşandığı belirtildi. Github üzerinde birden fazla kullanıcının yayınladığı rapora göre 12.244.294 bloğunda takılıp kalındı. Alınan hata mesajında istemcinin yeni bloklar üzerinde çalışmayı reddettiği açıklandı. Şu anda ekip bu sorun üzerinde çalışmakta ancak sorunun sadece OpenEtherum’u etkilemesinden dolayı blockchain ağının kendisi ve çeşitli işlemler halen çalışmaya devam ediyor. Bu zamana kadar önemli bir ilerleme kat edildiği ve sorunun kısa süre içerisinde çözülmesi beklendiğinin altını çizmek gerek.

Bitcoin Değil Etherum, Litecoin ve XRP’ye Dikkat Edilmeli!


Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram gurubumuzu ve Twitter hesabımızı, haberlere hızlı ulaşmak için Google News adresimizi hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı analizler ve yorumları takip etmeye hemen başlayın!


× Sorumluluk Reddi

Sitemizde yayınlanan her içerik, iyi niyet çerçevesinde kaleme alınmıştır ve genel manada bilgi vermek amacıyla yazılmaktadır. Sitemizden edindiği bilgiler ışığında, okuyucunun yaptığı her hamle, çok net bir şekilde kendi riskidir ve siteyle bir ilgisi yoktur.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.
AKTÜEL ÜRÜNLER UYGULAMASI Hemen Ücretsiz İndir