Etherum 2.000 Direncini Kırmayı Başardı Peki Şimdi Ne Olacak?

Etherum 2.000 Direncini Kırmayı Başardı Peki Şimdi Ne Olacak?

ABONE OL
6 Mayıs 2021 23:20
Etherum 2.000 Direncini Kırmayı Başardı Peki Şimdi Ne Olacak?
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Yeni açıklanan projelerde kullanılacağının bilinmesiyle Etherum 2.000 dolar direncini kırmayı başardı ancak akıllarda peki şimdi ne olacak sorusu belirmeye başlıyor. Birçok uzman yatırımcıya göre ETH’de görülen bu yükseliş sadece başlangıç. Birçok isim Etherum için olumlu havanın bir süre daha devam edeceğini düşünürken bu durumun Etherum tabanlı diğer kripto paralara da yansıyabileceği dedikoduları havada uçuşuyor. Haberin hazırlandığı saat itibariyle 2.092 dolardan işlem gören ETH’de sıradaki hedef 2.500 dolar olarak açıklandı.


Etherum Yükseliş Grafiği 3 Nisan 2021

Son 7 günde oldukça verimli bir grafik çizmeyi başaran ETH 412 dolar birden değer kazanarak %25’lik bir artış yaşamış durumda. Bitcoin’deki sabırlı bekleyiş devam ederken en büyük 2. kripto para birimi olan ETH’deki bu yükseliş yatırımcılar için yeni kapıları aralıyor. Birçok BTC yatırımcısı bu fırsatı göz ardı etmeden yatırım yaptıklarını çeşitli forumlarda dile getirirken bu akımın bir süre daha devam edeceğine olan inançları da tam gibi görünmekte.

Dünya genelinde kripto paralara olan ilgi bir hayli artmış durumda iken aslında Etherum’da yaşanan bu durumun beklendik olduğunu söyleyebiliriz. İnsanlar artık klasik yatırım araçları yerine daha kısa vadede daha yüksek kazançlar elde edebilecekleri dijital paralara yönelmiş durumdalar. Bu sayede yaşanan yükselişin en azından birkaç hafta daha korunması bekleniyor. Sizler de dikkatli bir şekilde yatırımlarınızı yenileyerek fırsatları kovalayabilirsiniz.


Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram gurubumuzu ve Twitter hesabımızı, haberlere hızlı ulaşmak için Google News adresimizi hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı analizler ve yorumları takip etmeye hemen başlayın!


× Sorumluluk Reddi

Sitemizde yayınlanan her içerik, iyi niyet çerçevesinde kaleme alınmıştır ve genel manada bilgi vermek amacıyla yazılmaktadır. Sitemizden edindiği bilgiler ışığında, okuyucunun yaptığı her hamle, çok net bir şekilde kendi riskidir ve siteyle bir ilgisi yoktur.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.
AKTÜEL ÜRÜNLER UYGULAMASI Hemen Ücretsiz İndir