Ethereum İçin Her Şey Değişiyor! Kötü Bir Gecikme

Ethereum İçin Her Şey Değişiyor! Kötü Bir Gecikme

ABONE OL
6 Mayıs 2021 23:20
Ethereum İçin Her Şey Değişiyor! Kötü Bir Gecikme
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Ethereum, en büyük değere sahip ikinci kripto para, ayrıca ölçeklenebilirliği ile de bilinen bir kripto paradır.Ethereum, yaklaşık olarak 40 milyar doların üzerinde kilitli toplam değere sahip çıkan bir ekosisteme sahip. Ethereumun sınırlı kapasitesi, üzerine bu yoğunluk beraber olduğunda işlem ücretleri kimi zaman 50$’a kadar çıkabiliyor.


Ethereumun bu zaafını ortadan kaldırmak için, Optimisim roll up isimli bir güncelleme piyasa sunulmak istendi. İlk duyurulduğunda nisan ayı işaret edilmişti. Fakat son duyurulan habere göre Optimisim güncellemesi yolda kaldı.

Ethereum Taşıyor!

Optimisim twitter hesabından duyurulan habere göre; gecikme resmi kaynaklarca doğrulandı ve temmuz ayı işaret edildi. Ayrıca twitte projenin aceleye getirilmek istenmediği de eklendi. Son olarak yapılan açıklamada Optimism yetkilileri; geliştirici eksikliğinden dolayı sitemde bulundu.

Paralarını ethereumda tutan yatırımcılar, bu gelişmeye çok inanıyordu. İşlem yükünün, dolayısıyla fiyatın düşmesini istiyorlardı. Tam bir çözüm olmasa da Optimism’e bel bağlanmıştı. Bu karar birçok kripto para yatırımcısını üzdü. Yine de Hermez Network hala aktif. Hermez Network işlem ücretini düşürmese de yoğunluğu bi nebze olsun azaltmaya devam ediyor.ekoayrinti.com


Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram gurubumuzu ve Twitter hesabımızı, haberlere hızlı ulaşmak için Google News adresimizi hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı analizler ve yorumları takip etmeye hemen başlayın!


× Sorumluluk Reddi

Sitemizde yayınlanan her içerik, iyi niyet çerçevesinde kaleme alınmıştır ve genel manada bilgi vermek amacıyla yazılmaktadır. Sitemizden edindiği bilgiler ışığında, okuyucunun yaptığı her hamle, çok net bir şekilde kendi riskidir ve siteyle bir ilgisi yoktur.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.
AKTÜEL ÜRÜNLER UYGULAMASI Hemen Ücretsiz İndir