Emlak Konut GYO 23 Nisan 2021 Hisse Senedi Teknik Analizi

Emlak Konut GYO 23 Nisan 2021 Hisse Senedi Teknik Analizi

Emlak Konut GYO şirketinin 23 Nisan 2021 tarihi için hisse senedi teknik analiz ve yorumları açıklandı.

ABONE OL
23 Nisan 2021 09:57
Emlak Konut GYO 23 Nisan 2021 Hisse Senedi Teknik Analizi
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Emlak Konut GYO şirketinin 23 Nisan 2021 tarihi için hisse senedi teknik analiz ve yorumları açıklandı.


Emlak Konut GYO şirketinin 23 Nisan 2021 tarihindeki seyri ve teknik analizi şu şekilde;
Emlak Konut GYO hisse senedi satıcılı bir seyir ile giderek güç kaybediyor. Peş peşe gelen satışlarla düşüş yaşayan hisse senedi 1,9 seviyesine kadar geriledi. Hisse senedimiz 1,67 seviyesinde direnç göstermeyi başarır ise toparlanma şansı sürüyor.
– Hisse senedi 1,8 puan seviyesindeki destek noktasının altında bir kapanış gerçekleştirirse değer kaybının son hız devam edeceği söylenebilir.
– Ayrıca hisse senedinin fiyatı son 20 günlük ortalamasının çok daha altında seyrediyor.
– Şirket hissesi için izlenmesi gereken destek noktalarımız sırasıyla 1,75 ve 1,59 puan olarak tahmin edilirken, satış aralığı ise 1,89 ve 2,13 puan aralığında bulunuyor.
– Son haftada ( geçtiğimiz haftaya kıyasla ) şirkette bulunan yabancı payları yüzde 0,67 puanlık artışla, yüzde 22,11 puan seviyesine yükseldi.

emlak konut gyo

Web sitemizde yayınlanmış hiç bir içerik yatırım tavsiyesi belirtmemektedir. Bu sebeple, yaptığınız yatırımlardan kar istenmediği gibi yatırım sonucu oluşan kayıplarda da sorumluluk hiçbir şekilde kabul edilmemektedir. Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. – ekoayrıntı.com


Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram gurubumuzu ve Twitter hesabımızı, haberlere hızlı ulaşmak için Google News adresimizi hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı analizler ve yorumları takip etmeye hemen başlayın!


× Sorumluluk Reddi

Sitemizde yayınlanan her içerik, iyi niyet çerçevesinde kaleme alınmıştır ve genel manada bilgi vermek amacıyla yazılmaktadır. Sitemizden edindiği bilgiler ışığında, okuyucunun yaptığı her hamle, çok net bir şekilde kendi riskidir ve siteyle bir ilgisi yoktur.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.