Emlak Katılım Yeni Şubeleriyle İStihdama Destek Olacak

Emlak Katılım Yeni Şubeleriyle İStihdama Destek Olacak

ABONE OL
9 Haziran 2021 12:20
Emlak Katılım Yeni Şubeleriyle İStihdama Destek Olacak
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Emlak Katılım son yıllarda büyük bir atak yaşamanın peşinde. Şube ağını genişletmek ve şube sayılarını artırmak için harekete geçtiği belirlendi. Konu hakkında Emlak Katılım tarafından detaylı bir açıklama yapıldı. Uzun bir aranın ardından 2019 yılında Emlak Katılım Bankası yeniden faaliyete geçmişti. Henüz çok yeni olmasına rağmen geçtiğimiz yıl 11 şube ile süreci tamamladığı belirtilmişti. Yıl sonu değerlendirmelerinde ise yapılan çalışmalar sonrasında şube sayısı 50 olarak açıklandı.


Emlak Katılım 3 Yeni Şube Daha Açtı

2021 yılında yapılan değerlendirmeler sonrasında Türkiye’nin pek çok noktasında şubeleşme sürecinin hızlandırılması bekleniyor. Banka bu süreçte çalışmalara devam ederken somut adımlar atıyor. 3 yeni şube açıldığı müjdesi verildi. Şubeler ise İstanbul İstoç, İkitelli Metro ve Afyonkarahisar olmak üzere açılışı gerçekleşmiş oldu. Faaliyete geçen yeni şubelerin yanı sıra yeni şube açılışlarının da gerçekleşeceği ifade edildi.

Emlak Katılım’ın yapılan incelemeler sonucunda İStanbul’da 30 şubesinin olduğu belirtildi. Türkiye genelinde ise yeni şubelerle birlikte toplam şube ağının 65 olduğu açıklandı. Emlak Katılım yenilenmeye ve hizmet kalitesini geliştirmeye devam edeceğinin sinyallerini verdi. Emlak Katılım tarafından açılan yeni şubelerin hem istihdama katkı sağladığı hem de ekonomiye destek sağladığı belirlendi. Bankacılık sektöründe de sürdürülebilirliğin gerçekleştirilmesi için Emlak Katılım Bankası’nın yeni dönemde verdiği hizmetleri de geliştirileceği düşünülüyor.


Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram gurubumuzu ve Twitter hesabımızı, haberlere hızlı ulaşmak için Google News adresimizi hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı analizler ve yorumları takip etmeye hemen başlayın!


En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.