DOLAR

%
EURO

%
ALTIN(gr)

460,07

1,29%%
BİST 100

1.408,14

0.03%
Emin Üstün Tekrar Holding Başkanı

Emin Üstün Tekrar Holding Başkanı

1991 yılında Türkiye'de temelleri atılan Emin Grup, holding yapısına geçti ve bir şirketler topluluğu olarak Emin Üstün Holding oldu.

ABONE OL
7 Nisan 2021 12:11
Emin Üstün Tekrar Holding Başkanı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

1991 yılında Türkiye’de temelleri atılan Emin Grup, holding yapısına geçti ve bir şirketler topluluğu olarak Emin Üstün Holding oldu.


Emin Üstün Holding’den yapılan açıklamaya göre, başta faizsiz finansman sistemi olmak üzere otomotiv, enerji, sigorta, inşaat, tarım ve hayvancılık gibi pek çok sektörde üretim ve yatırımlar yapan Emin Grup, holding yapısına geçti.

Daha güçlü bir yapıya sahip olmak ve dinamik bir hizmet anlayışıyla hizmet vermek amacıyla holdingleşen şirket, 1991 yılında şirketin temellerini atan ve Türkiye’nin sayılı girişimcilerinden olan Emin Üstün’ün adını alarak Emin Üstün Holding’e dönüştü.

Holdingleşme adımıyla farklı sektörlerde hizmet veren başta Eminevim olmak üzere Eminotomotiv, Eminotomotiv 2. El, Emin Sigorta, Emin Enerji, Emin Gayrimenkul Geliştirme, Emin Tarım ve Hayvancılık şirketleri böylelikle Emin Üstün Holding bünyesinde tek çatı altında toplanmış oldu.İş hayatı boyunca yüze yakın şirketin kuruculuğunu yapan ve yerli bir finansman modeli olan faizsiz “Elbirliği Sistemi”ni iş dünyasına kazandırarak üretim ve istihdam alanlarında değer katan yatırımlara imza atan merhum Emin Üstün’ün adı da Emin Üstün Holding ile yaşatılmaya devam edecek.

30 yılı aşkın köklü bir geçmiş ve deneyimle hizmetlerini sürdürecek olan Emin Üstün Holding, bir şirketler topluluğu olarak güçlü kurumsal yapısıyla Türkiye’ye değer katan yatırımları sürdürmeyi hedefliyor.En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.