Elrond $EGLD Fiyat Analizi (10 Nisan)

Elrond $EGLD Fiyat Analizi (10 Nisan)

ABONE OL
10 Nisan 2021 02:24
Elrond $EGLD Fiyat Analizi (10 Nisan)
0

BEĞENDİM

ABONE OL

2017’de Mincu Kardeşler tarafından kurulan, ölçeklenebilir; hızlı ve güvenli bir coin olan EGLD son zamanlarda yaptığı işbirlikleri ile gündemde. Ayrıca, boğa sezonunu sert geçiren fakat hala pes etmeyen nadir bir grafiğe sahip $EGLD grafiği. Yine çok iyi çalışan son fiyat hareketinin Fibonacci seviyeleriyle Elrond’u inceliyoruz.216$ zirve seviyelerinin ardından sert bir geri çekilme yaparak 65$ dip seviyelerinden destek alıp konsolidasyon sürecine giren EGLD, Fibonacci Golden Pocket aralığını uzun bir süre aşamadı. Geçtiğimiz günlerde bu aralığı kırarak, güçlü bir destek seviyesi haline getirmiş durumda. EGLD yükselişini kaçıranlar için bu Golden Pocket aralığı, yeni giriş için uygun seviyeler olacaktır şüphesiz. Güçlü dirençler, kırıldıktan sonra güçlü destek seviyeleri haline gelirler. Fakat diğer bir senaryoda ise EGLD, uzun bir süre o fiyatlara inmeyebilir. Bu durumda, hala EGLD satın almak istiyorsanız eski zirve seviyesi olan 216$‘ın üzerinde gelecek olan kapanışlarla yeni fiyat keşfine çıkılabilir. Olumlu hava devam ettiği sürece ilk durağımız Fibonacci 1.618 seviyesi olan 310$ olacaktır.


Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram gurubumuzu ve Twitter hesabımızı, haberlere hızlı ulaşmak için Google News adresimizi hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı analizler ve yorumları takip etmeye hemen başlayın!


× Sorumluluk Reddi

Sitemizde yayınlanan her içerik, iyi niyet çerçevesinde kaleme alınmıştır ve genel manada bilgi vermek amacıyla yazılmaktadır. Sitemizden edindiği bilgiler ışığında, okuyucunun yaptığı her hamle, çok net bir şekilde kendi riskidir ve siteyle bir ilgisi yoktur.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.
AKTÜEL ÜRÜNLER UYGULAMASI Hemen Ücretsiz İndir