Ekonomist Raoul Pal Etherum’un Bitcoin’den Daha İyi Olduğunu Belirtti

Ekonomist Raoul Pal Etherum’un Bitcoin’den Daha İyi Olduğunu Belirtti

ABONE OL
6 Mayıs 2021 23:20
Ekonomist Raoul Pal Etherum’un Bitcoin’den Daha İyi Olduğunu Belirtti
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Ekonomi alanında birçok önemli kurumda üst düzey pozisyonlarda bulunan Raoul Pal yaptığı açıklamalarda Etherum’un Bitcoin’den daha iyi bir performans gösterdiğine dikkat çekti. Ünlü isme göre Etherum bu zamana kadar Bitcoin’i kat ve kat geride bırakmış durumda:


“Başlangıcından bu yana ETH’ni̇n BTC’den %250 daha i̇yi̇ performans gösterdi̇ği̇ni̇ görmek büyüleyi̇ci̇… 2015 yılında kri̇pto paranın i̇lk 5 ayında BTC’deki̇ başlangıç ​​fi̇yatının altına düştü. Bu, diğer tüm kripto paraların btc açısından sıfıra doğru yöneldi̇ği̇ fi̇kri̇ni̇ bir kenara bırakalım…”

Altcoin’lere Dikkat!

Özellikle Nisan ve Mayıs ayları içerisinde altcoin birimlerinde önemli bir artış öngören Pal yatırımcıların dikkatli olması gerektiğini belirtiyor:

“Ağ efektleri̇ni̇ almada başarısız olan tokenler daha düşük bi̇r eği̇li̇m gösteri̇yor. Ekosi̇stem ağ etki̇leri̇ne (akti̇f cüzdanlar + geli̇şti̇ri̇ci̇ler + uygulamalar) ulaşan altcoi̇n projeleri̇, zaman i̇çi̇nde BTC teri̇mleri̇nde muhtemelen artacak. Sanat, hangisinin ağ efektleri̇ alacağını seçmek ve bu kolay değil (bu yüzden bir sepet seçtim)….” 


Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram gurubumuzu ve Twitter hesabımızı, haberlere hızlı ulaşmak için Google News adresimizi hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı analizler ve yorumları takip etmeye hemen başlayın!


× Sorumluluk Reddi

Sitemizde yayınlanan her içerik, iyi niyet çerçevesinde kaleme alınmıştır ve genel manada bilgi vermek amacıyla yazılmaktadır. Sitemizden edindiği bilgiler ışığında, okuyucunun yaptığı her hamle, çok net bir şekilde kendi riskidir ve siteyle bir ilgisi yoktur.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.