EDHO 188. yeni bölüm son fragmanı yayınlandı! Doğan Baba’ya suikast girişimi
  • ekoayrıntı
  • Güncel
  • EDHO 188. yeni bölüm son fragmanı yayınlandı! Doğan Baba’ya suikast girişimi

EDHO 188. yeni bölüm son fragmanı yayınlandı! Doğan Baba’ya suikast girişimi

ABONE OL
29 Mart 2021 11:12
EDHO 188. yeni bölüm son fragmanı yayınlandı! Doğan Baba’ya suikast girişimi
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. 6 yıldır ekranlara gelen ve her Salı izleyicisini ekrana kilitleyen Eşkıya’nın yeni bölümünde bu hafta yine çok ciddi operasyonları, hainlikleri ve infazları izleyeceğiz. Tuncay bey, kendi ekibi ile birlikte çok ciddi bir operasyona hazırlık yapıyor. Çakırbeyli ve Façalıları ortadan kaldırmak için ciddi planlar yapan ekibe karşı Hızır Reis’in planları bitmiyor. Oğul Hızır, düşmanları sürekli izliyor ve planlarından haberdar ediyor. EDHO 188. bölüm fragmanı videosunda, yeni bölümde izleyeceğimiz her şey detaylı olarak görülüyor.


Façalı Dayı, kendisine karşı operasyon hazırlığında olan ve geçmişte de birçok kez operasyon yapan Ankaralı Demir’i infaz ediyor. Demir, abisine karşı hainlik yapmış ve onun da içerisinde bulunduğu mekanı taratmıştı. İtibarı yerle bir olan İdris Reis ise Demir ile Façalıları bir araya getirmek için elinden geleni yapmaktadır. Tuncay ve İshak’ın planları ile hareket eden Demir, EDHO yeni bölüm fragmanı ile hayata gözlerini yumuyor. Façalı dayı Demir’in kafasına sıkarak tek kurşunda infaz ediyor.

Ceylan öldükten sonra bütün planları yerle bir olan ve duygusal olarak ciddi bir çöküş içerisinde olan Hızır reis bütün düşmanları yok etmek için kardeşi İlyas ile plan yapıyor. İshak ve Tuncay’a destek veren gizli güçler artık ortaya çıkmaya başlayacak çünkü EDHO 188. bölüm son fragmanı ile birlikte artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak. Ailenin fertlerinden birisi öldü ve yeni bölümde Ceylan’ın cenaze törenini de izleyeceğimizi düşünüyorum. EDHO 188. bölüm fragmanını hemen yukarıdan izleyebilirsiniz.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.