E-Data Teknoloji’de Halka Arz Furyasına Katılıyor

E-Data Teknoloji’de Halka Arz Furyasına Katılıyor

Borsa İstanbul'da işlem gören şirketlerin peş peşe halka arzı devam ediyor. Halka arz olan şirketler arasında E-Data Teknoloji de katıldı.

ABONE OL
28 Nisan 2021 19:17
E-Data Teknoloji’de Halka Arz Furyasına Katılıyor
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Borsa İstanbul’da işlem gören şirketlerin peş peşe halka arzı devam ediyor. Halka arz olan şirketler arasında E-Data Teknoloji de katıldı.


Borsa İstanbul’da işlem gören şirketlerin peş peşe halka arzı gerçekleşiyor. Halka arz haberleri art arda gelirken bu furyaya katılan son şirket E-Data Teknoloji oldu. E-Data hisse senetleriyle ilgilenenlerin aklındaki tüm soruları aşağıdaki analizde cevapladık.

E-Data Teknoloji Hakkında

E-Data Teknoloji, bilişim teknolojileri ve hizmetleri alanında ülkemize katma değer kazandıran; birçok şirket ve kuruma hizmet veren bir bilişim-teknoloji şirketi olarak öne çıkıyor.

Başlıca ofisleri İstanbul ve Ankara’da bulunan E-Data Teknoloji şirketi Türkiye’nin dört bir yanına hizmet veriyor. Birçok şirkete ve kuruma çözüm üreten E-Data Teknoloji’nin başlıca çözüm alanları arasında şunlar geliyor;
– Ağ ve Ağ Güvenliği Ürünleri
– Antivirüs
– APT Koruma
– DataCenter Çözümleri
– Disk Yedekleme
– Güvenli Baskı
– Sertifikalı Veri Silme ve onlarca bilişim hizmetiHalka arz tarihinde Mayıs ayını işaret eden şirket, 10 milyon TL değerinde şirket nominal değerli payı halka arz etmeyi planlıyor. Halka arzın gerçekleşmesinin ardından sermaye oranı yüzde 23,81 olacak.

Ayrıca şirket halka arz gelirlerinin yüzde 60’lık kısmı ile yeni finansal yatırımlara yönelecek. Yüzde 20’lik kısım şirket sermayesi için, kalan yüzde 20’lik kısım ise mevcut borçların kapatılması için kullanılacak. Halk şirket hisselerini A1 Capital aracı kurumu ile satın alabilecek.

Web sitemizde yayınlanmış hiç bir içerik yatırım tavsiyesi belirtmemektedir. Bu sebeple, yaptığınız yatırımlardan kar istenmediği gibi yatırım sonucu oluşan kayıplarda da sorumluluk hiçbir şekilde kabul edilmemektedir. Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. – ekoayrıntı.com


Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram gurubumuzu ve Twitter hesabımızı, haberlere hızlı ulaşmak için Google News adresimizi hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı analizler ve yorumları takip etmeye hemen başlayın!


× Sorumluluk Reddi

Sitemizde yayınlanan her içerik, iyi niyet çerçevesinde kaleme alınmıştır ve genel manada bilgi vermek amacıyla yazılmaktadır. Sitemizden edindiği bilgiler ışığında, okuyucunun yaptığı her hamle, çok net bir şekilde kendi riskidir ve siteyle bir ilgisi yoktur.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.