Dünya Borsaları Dünü Düşüşle Kapattı

Dünya Borsaları Dünü Düşüşle Kapattı

Geride bıraktığımız 30 Nisan 2021 tarihinde dünyanın en önemli borsaları günü düşüşle tamamladı.

ABONE OL
1 Mayıs 2021 09:18
Dünya Borsaları Dünü Düşüşle Kapattı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Geride bıraktığımız 30 Nisan 2021 tarihinde dünyanın en önemli borsaları günü düşüşle tamamladı.


Dün 30 Nisan 2021 tarihinde, en önemli dünya borsaları günü düşüşle kapattı.

Polonya piyasaları kapanışta düşüş yaşadı. WIG 30 endeksi yüzde 0,56’lık değer kaybı yaşadı.

Almanya piyasaları kapanışa doğru karışık seyretti ve DAX endeksi günü yüzde 0,12 değer kaybıyla tamamladı.Meksika piyasaları kapanışta düşüş yaşadı. S&P/BMV IPC endeksleri yüzde 1,55 gibi yüksek bir oranda değer kaybetti.

Dünün en büyük düşüşlerinden biri de Fransa’da gerçekleşti, CAC 40 endeksi yüzde 0,53 değer kaybı yaşadı.

Amerika Birleşik Devletleri piyasaları da düşüş yaşayanlar kervanına katıldı. Özellikle petrol, gaz, teknoloji ve hammadde sektöründe yaşanan düşüşler sonucu Dow Jones Industrial Average yüzde 0,54 değer kaybı yaşadı.

Brezilya’da da durum farklı olmadı. Hammadde, gayrimenkul ve elektrik sektörlerinin başını çektiği düşüş; Bovespa endeksine yüzde 0,98’lik düşüş olarak yansıdı.

Web sitemizde yayınlanmış hiç bir içerik yatırım tavsiyesi belirtmemektedir. Bu sebeple, yaptığınız yatırımlardan kar istenmediği gibi yatırım sonucu oluşan kayıplarda da sorumluluk hiçbir şekilde kabul edilmemektedir. Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. – ekoayrıntı.com


Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram gurubumuzu ve Twitter hesabımızı, haberlere hızlı ulaşmak için Google News adresimizi hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı analizler ve yorumları takip etmeye hemen başlayın!


× Sorumluluk Reddi

Sitemizde yayınlanan her içerik, iyi niyet çerçevesinde kaleme alınmıştır ve genel manada bilgi vermek amacıyla yazılmaktadır. Sitemizden edindiği bilgiler ışığında, okuyucunun yaptığı her hamle, çok net bir şekilde kendi riskidir ve siteyle bir ilgisi yoktur.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.
AKTÜEL ÜRÜNLER UYGULAMASI Hemen Ücretsiz İndir