Döviz İşlemleri Yerini Kripto Paralara Mı Bırakıyor?

Döviz İşlemleri Yerini Kripto Paralara Mı Bırakıyor?

ABONE OL
5 Nisan 2021 16:41
Döviz İşlemleri Yerini Kripto Paralara Mı Bırakıyor?
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Dünya genelinde pandeminin de etkisinden ötürü döviz işlemlerinde eskisine oranla bir durgunluk devam ederken eski tarzın yerini artık kripto paralara bıraktığı dedikoduları ortada dolaşıyor. Özellikle de son haftalarda birçok kripto para birimi yatırımcısına hatırı sayılır kazançlar sunarken ülkemizde de dolar ve euro sakinliğini korumakta.


Yatırımcılar Kripto Paraya Yöneliyor!

Son haftalarda özellikle BitTorrent üzerindeki inanılmaz artış devam ederken artık yatırımcılar kısa vadede güzel kazançlar elde etmek umuduyla kripto paralara yönelmiş durumdalar. Buna ek olarak uzun vadeli yatırımcılar da Bitcoin’e dikkat kesilirken dövize olan ilgi ise azalmış görünüyor. Örnek verecek olursak Dolar/TL kuru son 24 saat içerisinde ortalama olarak değerini korurken BitTorrent %50 değer artışıyla birçok kripto parayı da geride bırakmış durumda. Hal bu olunca daha kısa sürede daha fazla kazanmak isteyen birçok yeni yatırımcı şimdiden kripto para planlarını kurmaya başladılar bile.

 


Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram gurubumuzu ve Twitter hesabımızı, haberlere hızlı ulaşmak için Google News adresimizi hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı analizler ve yorumları takip etmeye hemen başlayın!


En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.