Doğuş Holding 32 Milyon Hisseyi Satışa Çıkardı

Doğuş Holding 32 Milyon Hisseyi Satışa Çıkardı

Doğuş Holding, ortaklarından Doğuş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı'nın 32 milyon adetlik bölümünü Borsa İstanbul'da satışa çıkarıyor.

ABONE OL
28 Nisan 2021 19:18
Doğuş Holding 32 Milyon Hisseyi Satışa Çıkardı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Doğuş Holding, ortaklarından Doğuş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı’nın 32 milyon adetlik bölümünü Borsa İstanbul’da satışa çıkarıyor.


doğuş holding

Türkiye’nin dev şirketlerinden olan Doğuş Holding, ana ortaklarından olan Doğuş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı’na ait 32 milyon adet pay hissesini Borsa İstanbul üzerinden 1 seneliğine satışa çıkarıyor. Doğuş Holding’in yaptığı KAP açıklamasında:

“Ana ortağı olduğumuz Doğuş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.’ne ait hisse senetlerinin 32.000.000 adetlik bölümünün Borsa İstanbul A.Ş. pay piyasasında tarafımızca 1 yıl içerisinde satışının gerçekleştirileceğini kamuoyunun bilgisine arz ederiz.”ifadeleri kullanıldı.

ekoayrıntı.com


Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram gurubumuzu ve Twitter hesabımızı, haberlere hızlı ulaşmak için Google News adresimizi hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı analizler ve yorumları takip etmeye hemen başlayın!


× Sorumluluk Reddi

Sitemizde yayınlanan her içerik, iyi niyet çerçevesinde kaleme alınmıştır ve genel manada bilgi vermek amacıyla yazılmaktadır. Sitemizden edindiği bilgiler ışığında, okuyucunun yaptığı her hamle, çok net bir şekilde kendi riskidir ve siteyle bir ilgisi yoktur.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.