Dogecoin yatırımcıları heyecanlandıracak yeni bir rekora koşuyor!

Dogecoin yatırımcıları heyecanlandıracak yeni bir rekora koşuyor!

ABONE OL
5 Mayıs 2021 12:02
Dogecoin yatırımcıları heyecanlandıracak yeni bir rekora koşuyor!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Dogecoin ismini son zamanlarda kripto para borsası içerisinde çok sık bir şekilde duyuyoruz. Biraz geçmişe gidildiği zaman 2013 yılında bir şakanın karşılığı olarak yaratıldığı ifade ediliyor. Ancak son 24 saatlik zaman dilimi içerisinde kazanmış olduğu değer yatırımcılar arasında heyecana neden oldu.


Kripto para borsası hızla gelişmeye devam ediyor. Bu süreçte Dogecoin borsa içerisinde sert rüzgarlar estirmeye devam ediyor. Son 24 saatlik süreçte elde ettiği değer yüzde 56 olarak açıklandı. Bu değer ile birlikte bir ilk gerçekleştirilmiş oldu. Dogecoin bu süreçte ilk kez 0.69 seviyelerine çıkmış oldu. Toplam piyasa hacmi ve değeri de yükseldi. Şimdilerde yaşanan yükseliş sonrasında piyasa değeri 90 milyar dolara yaklaşmış durumda.

Dogecoin Son Bir Haftada Level Atladı

24

Dogecoin son bi haftalık periyotta yatırımcıların yüzünü güldürmeye devam ediyor. Yüzde 132 oranında yükselen Dogecoin, 2021 yılı genelinde yaşamış olduğu yükseliş ile rekora imza attı. Neden yükseldiği konusunda ise bir tahmin yapılamıyor çünkü özel bir sebebinin olmadığı belirtildi. Spekülasyonlardan kaynaklanan bir sebep olduğu düşünülüyor.Dogecoin aslında ilk olarak 2013 yılında piyasaya sürülmüştü. Nedeni ise gelişemeyeceği düşünülen kripto paralarla dalga geçmek olarak ifade edilmişti. Ancak günümüzde bir yatırım aracı haline gelmeyi başardı. Bugün toplam piyasa değeri ile en büyük kripto paralar arasında yerini alıyor. Yatırımcıların büyük bir kısmının yatırım tercihi olduğu da belirtildi.


Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram gurubumuzu ve Twitter hesabımızı, haberlere hızlı ulaşmak için Google News adresimizi hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı analizler ve yorumları takip etmeye hemen başlayın!


× Sorumluluk Reddi

Sitemizde yayınlanan her içerik, iyi niyet çerçevesinde kaleme alınmıştır ve genel manada bilgi vermek amacıyla yazılmaktadır. Sitemizden edindiği bilgiler ışığında, okuyucunun yaptığı her hamle, çok net bir şekilde kendi riskidir ve siteyle bir ilgisi yoktur.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.
AKTÜEL ÜRÜNLER UYGULAMASI Hemen Ücretsiz İndir