Dogecoin Unutuldu Mu? Doge’de Son Durum Nedir?

Dogecoin Unutuldu Mu? Doge’de Son Durum Nedir?

ABONE OL
1 Nisan 2021 13:45
Dogecoin Unutuldu Mu? Doge’de Son Durum Nedir?
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Bundan kısa bir süre önce Elon Musk tarafından yapılan paylaşımlarla çılgın bir yükseliş yaşayan Dogecoin için hemen unutulduğu konuşuluyor. Birkaç gündür kripto para yatırımcıları arasında yayılan dedikodularla şaka amaçlı çıkartılan DOGE’nin durumuna gelin birlikte yorum yapalım.


Son 24 saatte gözle görülür bir artış yaşayan Dogecoin birkaç hafta öncesine kadar yatırımcıların gözdesi konumunda idi. Şuanda ellerinde yüksek miktarda Dogecoin bulunduğu bilinen birkaç kişi tarafından kontrol edildiği öne sürülen DOGE piyasasında korku hakim. Buna rağmen son 24 saat içerisinde %14 gibi oldukça iddialı bir değer artışı yaşayan Dogecoin’in işlem hacmi ise %22 gibi bir düşüş yaşamış görünüyor. Aslında yatırımcıların korkmasındaki temel neden de DOGE’nin küçük bir hacme sahip olmasına dayandırılmakta.

Dogecoin Değer Tablosu 1 Nisan 2021

Coinmarketcap üzerinden alınan Dogecoin değer tablosuna baktığımızda 3-4 günlük bir yatay ilerleyiş görülebiliyor. Ancak son 24 saatte dik bir çizgi çizen DOGE yatırımcısına oldukça güzel bir oranda kazandırmış durumda. Birçok yatırımcı Elon Musk gibi hiç beklenmedik faktörlerle olumlu veya olumsuz ani kırılmalar yaşandığı için DOGE için oldukça tehlikeli olduğu uyarısında bulunuyorlar. Gerçekten de sektöre yeni atılanlar için büyük bir risk durumu oluşturan Dogecoin’in yatırımlarınızı sekteye uğratmaması için kontrollü ilerlemenizi tavsiye ediyoruz. En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.