Dogecoin İçin 20 Nisan Günü Neden Önemli? DOGE Yatırımcısını Neler Bekliyor?

Dogecoin İçin 20 Nisan Günü Neden Önemli? DOGE Yatırımcısını Neler Bekliyor?

ABONE OL
20 Nisan 2021 10:40
Dogecoin İçin 20 Nisan Günü Neden Önemli? DOGE Yatırımcısını Neler Bekliyor?
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Tamamen şaka amaçlı oluşturulsa da bir anda en iyi performans gösteren kripto para birimi haline gelen Dogecoin (DOGE) için 20 Nisan günü büyük bir önem arz ediyor. Peki bugün DOGE yatırımcısını neler bekliyor ve kısaca bugün neden önemli?


20 Nisan Dogecoin Günü!

Bundan sadece birkaç gün öncesinde oluşturulan bir akımın etkisi olarak 20 Nisan tarihi Dogecoin günü olarak ilan edilmiş durumda. Bu yüzden de özellikle Twitter ve Reddit gibi sosyal medya platformlarında bolca DOGE ile ilgili paylaşımlar görmek mümkün. Şaka amaçlı çıkartılıp bu denli büyüyen ilk kripto para birimi olan DOGE şu anda 0.40 dolar seviyelerinden işlem görüyor. Analizlerden uzak ve tahmin edilmesi imkansız olan bu kripto para birimi için şu anda yatırımcıların hedefi gün sonuna kadar 1 dolar seviyesinin görülmesi. Elbette bu sadece şakayla karışık bir amaç olsa da Dogecoin’in ne yapacağını tahmin etmesi oldukça zor.

Dogecoin 20 Nisan Analiz

Yatırımcılar arasında başlatılan 4/20 Dogecoin günü şu anda sosyal medya üzerinden kutlanmaya devam ediyor. Son 24 saat içerisinde %25 kadar değer kazanan popüler altcoin birimi de bu günü sevmiş gibi görünmekte. Sizler de DOGE’yi yakın takibinize alabilirsiniz ancak bu çıkışların ardından sert bir kırılma olabileceği ihtimalini unutmamak gerekiyor.


Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram gurubumuzu ve Twitter hesabımızı, haberlere hızlı ulaşmak için Google News adresimizi hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı analizler ve yorumları takip etmeye hemen başlayın!


× Sorumluluk Reddi

Sitemizde yayınlanan her içerik, iyi niyet çerçevesinde kaleme alınmıştır ve genel manada bilgi vermek amacıyla yazılmaktadır. Sitemizden edindiği bilgiler ışığında, okuyucunun yaptığı her hamle, çok net bir şekilde kendi riskidir ve siteyle bir ilgisi yoktur.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.
AKTÜEL ÜRÜNLER UYGULAMASI Hemen Ücretsiz İndir