Dogecoin (DOGE) Yükselmeye Devam Edecek mi?

Dogecoin (DOGE) Yükselmeye Devam Edecek mi?

ABONE OL
6 Mayıs 2021 23:20
Dogecoin (DOGE) Yükselmeye Devam Edecek mi?
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Son zamanların en çok konuşulan kripto para birimi olan Dogecoin (DOGE) birkaç gündür inanılmaz bir ralli başlatmış durumda ve halen durdurulabilmiş değil. Haberimizin hazırlandığı saatler itibariyle 0.28 dolardan işlem görmekte olan popüler altcoin için yapılan tahminler halen olumlu yönde. Ancak yatırımcılar yine de Dogecoin yükselmeye devam edecek mi sorusunu sormaktan kendini alıkoyamıyor. Özellikle de zirveden alındığında geri düşer korkusu yatırımcıları tedirgin eden en büyük unsur durumunda.


Dogecoin (DOGE) Rekor Tazeleyebilir!

DOGECOİN ANALİZ 17 NİSAN

Bundan sadece 20 saat öncesinde 0.43 dolar ile kendisine ait tüm zamanlar rekorunu kıran Dogecoin için bu rekorun tazelenebileceği düşünülüyor. Uzmanlara göre bu seviye tekrardan kırılırsa 0.50 dolar seviyelerini geçmemiz hiç de zor olmayacak. DOGE için ortaya atılan en büyük iddia ise yıl sonuna kadar 1 dolar seviyesinin aşılacağı yönünde. Yatırımcılarını sürekli olarak kazanca sürükleyen popüler altcoin birimi son zamanlarda ülkemizde dahi büyük bir ilgi görmekte. Özellikle sektöre yeni atılmak isteyen yatırımcıların tercihi olan altcoin için olumlu bir hava mevcut. Bu yüzden Nisan ayı sonuna kadar 0.25 dolar seviyesinin altının tekrardan görülmeyeceği düşünülüyor.

Bitcoin Nisan Sonunda 92.000 Dolar’a Kadar Çıkabilir!https://coinmarketcap.com/


Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram gurubumuzu ve Twitter hesabımızı, haberlere hızlı ulaşmak için Google News adresimizi hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı analizler ve yorumları takip etmeye hemen başlayın!


× Sorumluluk Reddi

Sitemizde yayınlanan her içerik, iyi niyet çerçevesinde kaleme alınmıştır ve genel manada bilgi vermek amacıyla yazılmaktadır. Sitemizden edindiği bilgiler ışığında, okuyucunun yaptığı her hamle, çok net bir şekilde kendi riskidir ve siteyle bir ilgisi yoktur.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.
AKTÜEL ÜRÜNLER UYGULAMASI Hemen Ücretsiz İndir