Dogecoin (DOGE) Yatırımcılarının 20 Nisan Gününe Dikkat Etmesi Gerekiyor

Dogecoin (DOGE) Yatırımcılarının 20 Nisan Gününe Dikkat Etmesi Gerekiyor

ABONE OL
18 Nisan 2021 15:38
Dogecoin (DOGE) Yatırımcılarının 20 Nisan Gününe Dikkat Etmesi Gerekiyor
1

BEĞENDİM

ABONE OL

Sabah saatlerinden itibaren kripto para borsalarında birçok birim düşüş yaşarken bu duruma direnenlerden birisi de Dogecoin (DOGE) oldu. Ancak sosyal medyadan paylaşılan gönderilere göre 20 Nisan gününün kripto para birimi için önemli olduğu düşünülüyor.
Dogecoin’de 20 Nisan Günü Ne Olacak?

Sosyal medyada birçok hesap şu anda 20 Nisan gününü bir nevi Dogecoin günü olarak kutlamak için paylaşımlara başlamış durumda. Söz konusu altcoinin en bilinen yatırımcılarından birisi olan The Doge Guru da bu akıma katılan ve yön verenlerin başında geliyor.

20 Nisan günü için sosyal medyadan bir araya gelen Dogecoin (DOGE) yatırımcıları şu anda büyük bir yeni ralliye odaklanmış durumdalar. Yatırımcılara göre bu durum gerçekleşirse DOGE 1 dolara kadar yükselerek inanılmaz bir yükseliş trendi yakalayabilir. Haberin hazırlandığı saatler itibariyle 0.30 dolardan işlem görmekte olan DOGE için bu durum oldukça zor olsa da yatırımcıları inançlarını diri tutuyor gibi görünüyor. Çıkartılış amacı tamamen şaka amaçlı olmasına ve arkasında elle tutulur bir proje olmamasına rağmen bu denli yükselen Dogecoin’in 20 Nisan hedefini tutturup tutturmadığını takipte olacağı.z

Cardano (ADA) Kurucusu Dogecoin Yatırımcılarını Uyardı


Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram gurubumuzu ve Twitter hesabımızı, haberlere hızlı ulaşmak için Google News adresimizi hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı analizler ve yorumları takip etmeye hemen başlayın!


× Sorumluluk Reddi

Sitemizde yayınlanan her içerik, iyi niyet çerçevesinde kaleme alınmıştır ve genel manada bilgi vermek amacıyla yazılmaktadır. Sitemizden edindiği bilgiler ışığında, okuyucunun yaptığı her hamle, çok net bir şekilde kendi riskidir ve siteyle bir ilgisi yoktur.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.
AKTÜEL ÜRÜNLER UYGULAMASI Hemen Ücretsiz İndir