Dogecoin (DOGE) Sert Bir Şekilde Düşüyor! Alım Fırsatı Olabilir mi?

Dogecoin (DOGE) Sert Bir Şekilde Düşüyor! Alım Fırsatı Olabilir mi?

ABONE OL
6 Mayıs 2021 23:20
Dogecoin (DOGE) Sert Bir Şekilde Düşüyor! Alım Fırsatı Olabilir mi?
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Son ayların en fazla konuşulan altcoin birimlerinden birisi olan Dogecoin (DOGE) sert bir şekilde düşmeye devam ediyor. Haberimizin hazırlandığı saatler itibariyle 0.28 dolar seviyelerinden işlem görmekte olan popüler kripto para birimi için beklenen yükseliş gerçekleştirilebilmiş değil. Özellikle de 4/20 Dogecoin gününde bile düşüş yaşanmış olması yatırımcıları bir miktar hayal kırıklığına uğratmış durumda. Bu nedenle de büyük bir satış dalgasının başladığını söylemek mümkün.


DOGECOİN DOGE ANALİZ 22 NİSAN

DOGECOİN DOGE ANALİZ 22 NİSAN.png

Son bir hafta içerisinde değerini iki kattan fazla arttırmış olsa da DOGE’de yaşanan düşüşün önü ne yazık ki kesilemiyor. Birçok kripto para yatırımcısı elde ettiği kazançları artık nakde çevirmek istediği için bir çığ gibi piyasanın düşmesini sağlayan bu hareket bir süre daha devam edebilir. Ancak bazı analistlere göre yaşanan bu düşüş yeni bir ralli öncesi alım fırsatı doğurmuş vaziyette. Her ne kadar Dogecoin için bir analiz yapmak zor olsa da birçok ünlü ismin DOGE paylaşımlarıyla birlikte yeni bir ralli görülmesi hiç de zor olmayacaktır.

TBMM Yeni Bir Bitcoin ve Kripto Para Raporu Yayınladı


Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram gurubumuzu ve Twitter hesabımızı, haberlere hızlı ulaşmak için Google News adresimizi hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı analizler ve yorumları takip etmeye hemen başlayın!


× Sorumluluk Reddi

Sitemizde yayınlanan her içerik, iyi niyet çerçevesinde kaleme alınmıştır ve genel manada bilgi vermek amacıyla yazılmaktadır. Sitemizden edindiği bilgiler ışığında, okuyucunun yaptığı her hamle, çok net bir şekilde kendi riskidir ve siteyle bir ilgisi yoktur.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.