Dogecoin (DOGE) Bir Günde %25 Değer Kazanarak Tekrardan Atağa Geçti

Dogecoin (DOGE) Bir Günde %25 Değer Kazanarak Tekrardan Atağa Geçti

ABONE OL
11 Nisan 2021 14:22
Dogecoin (DOGE) Bir Günde %25 Değer Kazanarak Tekrardan Atağa Geçti
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Son zamanlarda oldukça yatay bir piyasa çizen Dogecoin bir günde %25 oranında değer kazanarak tekrardan atağa geçmiş görünüyor. Ancak bu sefer herhangi bir tweet atılmadan yükselişe geçen popüler altcoin haberimizin hazırlandığı saatler itibariyle 0.07 dolardan işlem görmekte. Analistlere göre yaşanan bu atak durumu kısa bir süre daha devam edebilir. Daha sonrasında ise yatay bir ilerleyiş beklendiği belirtiliyor.


Dogecoin (DOGE) Çıkışta

Dogecoin 1 Ay Grafik

Altcoin piyasalarındaki toplu yükseliş hareketleri devam ederken bir zamanlar Elon Musk sayesinde değerini katlayan DOGE tekrardan yükselmeyi başardı. Yaptığı bu çıkışla birlikte değerini önemli ölçüde arttıran altcoin birimi yatırımcısının yüzünü güldürmüş durumda. Ancak birçok kişiye göre bu seviyelerden Dogecoin almak büyük bir riski beraberinde getirebilir. Onun yerine bir süre daha piyasaların durgunlaşmasını bekleyip kendi yatırım stratejinizi belirlemek daha sağlıklısı olacaktır.


Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram gurubumuzu ve Twitter hesabımızı, haberlere hızlı ulaşmak için Google News adresimizi hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı analizler ve yorumları takip etmeye hemen başlayın!


× Sorumluluk Reddi

Sitemizde yayınlanan her içerik, iyi niyet çerçevesinde kaleme alınmıştır ve genel manada bilgi vermek amacıyla yazılmaktadır. Sitemizden edindiği bilgiler ışığında, okuyucunun yaptığı her hamle, çok net bir şekilde kendi riskidir ve siteyle bir ilgisi yoktur.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.
AKTÜEL ÜRÜNLER UYGULAMASI Hemen Ücretsiz İndir