Doğan Holding Galata Wind’den Hisse Alımı Gerçekleştirdi

Doğan Holding Galata Wind’den Hisse Alımı Gerçekleştirdi

Doğan Holding, halka yeni arz edilen Galata Wind'de 2,2 milyon adetlik hisse alımı gerçekleştirdiğini belirtti.

ABONE OL
29 Nisan 2021 10:24
Doğan Holding Galata Wind’den Hisse Alımı Gerçekleştirdi
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Doğan Holding, halka yeni arz edilen Galata Wind’de 2,2 milyon adetlik hisse alımı gerçekleştirdiğini belirtti.


Doğan Holding, 22 Nisan’da Borsada işlem görmeye başladıktan bir hafta sonra Galata Wind hisselerinde alım işlemi yaptı.

Kamuyu Aydınlatma Platformu’na karşı yapılan açıklamaya göre Doğan Holding, doğrudan bağlı ortaklığı Galata Wind hisselerinde 28 Nisan 2021 tarihinde, 4,82-4,95 TL fiyat aralığından 2,2 milyon adet alış işlemi yaptı. Yapılan açıklamada alım işlemlerinde ağırlıklı ortalama fiyatın 4,89 TL olduğu bildirildi. Bu işlemle birlikte Galata Wind sermayesinde şirketin payı yüzde 70,41 olarak değişti.

Nisan ayında öne çıkan halka arzlardan olan Galata Wind’de halka arz büyüklüğü 811 milyon TL olarak belirtilmişti.Web sitemizde yayınlanmış hiç bir içerik yatırım tavsiyesi belirtmemektedir. Bu sebeple, yaptığınız yatırımlardan kar istenmediği gibi yatırım sonucu oluşan kayıplarda da sorumluluk hiçbir şekilde kabul edilmemektedir. Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. – ekoayrıntı.com


Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram gurubumuzu ve Twitter hesabımızı, haberlere hızlı ulaşmak için Google News adresimizi hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı analizler ve yorumları takip etmeye hemen başlayın!


× Sorumluluk Reddi

Sitemizde yayınlanan her içerik, iyi niyet çerçevesinde kaleme alınmıştır ve genel manada bilgi vermek amacıyla yazılmaktadır. Sitemizden edindiği bilgiler ışığında, okuyucunun yaptığı her hamle, çok net bir şekilde kendi riskidir ve siteyle bir ilgisi yoktur.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.
AKTÜEL ÜRÜNLER UYGULAMASI Hemen Ücretsiz İndir