Dev Transfer: 100 milyon XRP Huobi’ye Aktarılıyor!

Dev Transfer: 100 milyon XRP Huobi’ye Aktarılıyor!

San Francisco merkezli Ripple, 100 milyon XRP’yi Huobi’ye aktarmak için hazırlıklara başladı.

ABONE OL
8 Mayıs 2021 17:46
Dev Transfer: 100 milyon XRP Huobi’ye Aktarılıyor!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

San Francisco merkezli Ripple, 100 milyon XRP’yi Huobi’ye aktarmak için hazırlıklara başladı.


Son dönemlerin tartışmalı kripto paralarından bir tanesi olan XRP için dev bir transfer yapılacak. Kripto paralar transferleri ile ilgili analiz ve inceleme hizmeti sunan Whale Alert tarafından ortaya çıkarılan bu durum, şirketin farklı cüzdana aktardığı toplamda 100 milyon XRP transferine başladığı belirtildi. İddialara göre ilk transfer çoktan yapıldı.

Transfer verileri net olarak görülüyor

Ripple tarafından konu ile ilgili bugüne kadar herhangi bir açıklama yapılmamış olsa da transfer ile ilgili detaylar paylaşılan görüntülerde net olarak görülebiliyor. Ripple tarafından daha önce yapılan transferlerde de kullanılan RL18-VN cüzdanında görüntülenen 100 milyon XRP, parça parça olmak üzere Huobi’deki cüzdanlara aktarılıyor. Mevcut miktarın şu andaki değeri ise yaklaşık 159.463.000 Dolar seviyelerinde. Konuyla ilgili Bithomp gibi pek çok analiz sitesinde mevcut transferler ile ilgili detaylı bilgilere yer verildi. Açıklamalara göre transferler 7 milyon XRP olmak üzere parça parça yapılacak.Başarılı bir 2020 yılının ardından yükselişini 2021 yılında da sürdüren XRP’de balina sayısının arttığı tahmin ediliyor. Minimum 10 milyon XRP’ye  sahip cüzdan sayısı geçtiğimiz yıl itibarıyla 300 seviyelerine çıkarken, son yapılan güncellemelerde cüzdan sayısı 319 olarak açıklandı.

Mevcut transfer ile birlikte daha da güçlenmesi beklenen XRP’nin piyasada nasıl bir seyir izleyeceği ise yakından takip ediliyor.


Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram gurubumuzu ve Twitter hesabımızı, haberlere hızlı ulaşmak için Google News adresimizi hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı analizler ve yorumları takip etmeye hemen başlayın!


En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.