Dev Oyun Şirketi Ubisoft Tezos (XTZ) İle İşbirliğini Duyurdu

Dev Oyun Şirketi Ubisoft Tezos (XTZ) İle İşbirliğini Duyurdu

ABONE OL
22 Nisan 2021 10:47
Dev Oyun Şirketi Ubisoft Tezos (XTZ) İle İşbirliğini Duyurdu
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Birçok başarılı oyuna imza atan dev oyun şirketi Ubisoft Tezos (XTZ) ile bir işbirliği içerisinde olduğunu duyurdu. Aslında Ubisoft yaptığı Assassin’s Creed, Far Cry, Tom Clancy’s ve Watch Dogs gibi birçok oyunda hali hazırda birtakım DeFi protokolleri ve blockchain teknolojisini kullanmakta. Ancak yapılacak bu işbirliği ile birlikte sistemin daha performanslı olması hedefleniyor diyebiliriz. Tezos bünyesinde barınan ARGE  ekibi Nomadic Labs tarafından konuya ilişkin yapılan yorum ise şu şekilde oldu:


“Tezos’u keşfetmeleri için Ubisoft Stratejik İnovasyon Laboratuvarı ile birlikte çalıştığımız için çok mutluyuz. Ubisoft, yıllar boyunca çeşitli protokolleri test ederek blockchain teknolojisine ilgi gösteren ilk büyük şirketlerden biridir. Bu nedenle Ubisoft’u ekosistemimiz içerisinde ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz.”

Uzun bir süredir blockchain teknolojisi üzerine denemeler yapan Ubisoft bu anlaşma ile birlikte Tezos’un teknolojisinden yararlanacak. Bu sayede oyunculara daha hızlı ve güvenilir bir hizmet verilmesi hedefleniyor. Ubisoft’un Blockchain Girişim Direktörü Nicolas Pouard tarafından işbirliğine ilişkin gelen yorum şu şekilde:

“Kurumsal bir baker olarak, Tezos ekosistemine katıldığımız için mutluyuz. Ubisoft, blockchain’in hem oyunculara hem de geliştiricilere yeni fırsatlar getirme potansiyeline sahip olduğuna inanıyor. Bu yeni işbirliği, proof-of-stake mutabakat algoritması sayesinde çevre dostu yaklaşımımızla uyumlu bir ekosistemle inovasyon çabalarımızı sürdürmemize olanak tanıyacak.”Dogecoin (DOGE) Sert Bir Şekilde Düşüyor! Alım Fırsatı Olabilir mi?


Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram gurubumuzu ve Twitter hesabımızı, haberlere hızlı ulaşmak için Google News adresimizi hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı analizler ve yorumları takip etmeye hemen başlayın!


× Sorumluluk Reddi

Sitemizde yayınlanan her içerik, iyi niyet çerçevesinde kaleme alınmıştır ve genel manada bilgi vermek amacıyla yazılmaktadır. Sitemizden edindiği bilgiler ışığında, okuyucunun yaptığı her hamle, çok net bir şekilde kendi riskidir ve siteyle bir ilgisi yoktur.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.
AKTÜEL ÜRÜNLER UYGULAMASI Hemen Ücretsiz İndir