Denge Yatırım Holding Rekor Zararın Ardından Kara Geçtiğini Açıkladı

Denge Yatırım Holding Rekor Zararın Ardından Kara Geçtiğini Açıkladı

Denge Yatırım Holding, kısa bir süre önce şirket geçmişinde daha önce yaşanmamış rekor bir zarar açıklamıştı. Şirket, kısa sürede mali yapısında yaşadığı değişikliklerin sonrasında, yaklaşık 54 milyon zararın ardından, 432 bin TL kar ettiğini açıkladı.

ABONE OL
18 Nisan 2021 21:26
Denge Yatırım Holding Rekor Zararın Ardından Kara Geçtiğini Açıkladı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Salgın sürecini fırsata çeviren pek çok şirket bulunuyor. Bunlardan biri de Denge Yatırım Holding oldu. 2019 senesinde 54 milyon TL zarar açıklayan şirket, 2020 yılını 432 bin TL kar ile kapatmayı başardı. Bu hususta şirketin mali yapısında pek çok değişim yapıldı. Denge Holding toplam varlıkları 52 milyon TL’den, 156 milyon TL’ye artış gösterdi.


Denge Yatırım Holding el değiştirdi

2020 senesinde, Denge Yatırım Holding ortaklık yapısında değişiklik yaşandı. Yapılan değişiklik, mali yapıya beklenenin de üzerinde bir etki sağladı. Şirketin yeni sahibi olan Veysi Kaynak, siyaset ve iş dünyasında yakından tanınan bir kişilik.

Veysi Kaynak kimdi?

Veysi Kaynak kimdi?

Veysi Kaynak kimdir?

Denge Yatırım Holding’in yeni sahibi Veysi Kaynak, siyasi dünyada tanınan bir isim. Refah Partisi Kahramanmaraş İl Başkan Yardımcılığı, Kahramanmaraş Belediye Başkanvekilliği, Kahramanmaraş Belediye Başkanlığı, AK Parti Kahramanmaraş Kurucu İl Başkan Yardımcılığı ve İl Başkanlığı makamında bulunan Veysi Kaynak, bir dönem Adalet Bakanlığı Bakan Yardımcılığı görevinde de yer aldı.Kaynak ayrıca, BM Uluslararası Yolsuzlukla Mücadele Akademisi (IACA) Başkan Yardımcılığı görevini de başarıyla yaptı. 23. Dönem Kahramanmaraş Milletvekili seçilen Kaynak, 23. Dönem Ak Parti Grup Yönetim Kurulu Üyeliği ve Adalet Komisyonu Üyeliği, Güvenlik ve İstihbarat Komisyonu Başkanvekili, Adalet Komisyonu Üyesi, AK Parti Genel Merkez Disiplin Kurulu Üyesi ve 65. Hükümet içerisinde Başbakan yardımcısı olarak görev aldı.


Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram gurubumuzu ve Twitter hesabımızı, haberlere hızlı ulaşmak için Google News adresimizi hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı analizler ve yorumları takip etmeye hemen başlayın!


En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.