Dava Gelişmelerinin Ardından Borsalar XRP’yi Yeniden Listelemeye Başladı

Dava Gelişmelerinin Ardından Borsalar XRP’yi Yeniden Listelemeye Başladı

ABONE OL
10 Nisan 2021 10:18
Dava Gelişmelerinin Ardından Borsalar XRP’yi Yeniden Listelemeye Başladı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Uzun bir süredir süren dava sürecinin başlarında bazı kripto para borsaları XRP’yi delist etme kararı almışlardı. Şirketin kendini aklayan başarılı savunmalarının ardından dava süreci olumlu ilerlediği için borsalar bu konuda geri adım atmaya başladılar.


CoinGate Ripple (XRP) Desteğini Tekrardan Başlattı

Litvanya’da kurulan bir kripto para borsası olan CoinGate 9 Nisan günü yaptığı duyuru ile birlikte ABD dışındaki kullanıcıların tekrardan işlem yapabileceklerini açıkladı. ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) ile Ripple arasındaki dava süreci devam ettiği için ABD’deki kullanıcılar henüz bu gelişmeden yararlanamayacaklar.

CoinGate tekrardan XRP için listeleme yapacağını duyurmuş olsa da diğer büyük borsalar bu konuda herhangi bir adım atmış değiller. Dava sürecinin tamamen bitmesi ile birlikte hızlı bir şekilde diğer borsalarda da XRP’nin listelenmeye başlayacağını söyleyebiliriz.


Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram gurubumuzu ve Twitter hesabımızı, haberlere hızlı ulaşmak için Google News adresimizi hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı analizler ve yorumları takip etmeye hemen başlayın!


× Sorumluluk Reddi

Sitemizde yayınlanan her içerik, iyi niyet çerçevesinde kaleme alınmıştır ve genel manada bilgi vermek amacıyla yazılmaktadır. Sitemizden edindiği bilgiler ışığında, okuyucunun yaptığı her hamle, çok net bir şekilde kendi riskidir ve siteyle bir ilgisi yoktur.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.
AKTÜEL ÜRÜNLER UYGULAMASI Hemen Ücretsiz İndir