CVC Coin Fiyat Analizi: Kırılımdan Sonra Gelen Yeni Yükseliş

CVC Coin Fiyat Analizi: Kırılımdan Sonra Gelen Yeni Yükseliş

ABONE OL
10 Nisan 2021 02:13
CVC Coin Fiyat Analizi: Kırılımdan Sonra Gelen Yeni Yükseliş
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Bireysel ve tüzel kimliklere, kimlik bilgilerini kontrol ve koruma amaçlı ihtiyaç duyulan araçları sağlayan blockchain tabanlı kimlik yönetim çözümü olan CVC Coin, diğer altcoinlere nazaran çok hızlı hareket eden bir coin değil aslında. Normal şartlarda elbette oldukça volatil hareketler sergileyen fakat yaşadığımız sert boğa dönemine nazaran fazla inişli çıkışlı olmayan CVC, kırılımlardan sonra yine de oldukça güzel yükselişler sergilemekte.CVC, alışık olduğumuz gibi sert breakoutlar gerçekleştirmek yerine kırılımlardan sonra bir süre konsolide olup sonrasında yükseliyor desek yanlış söylemiş olmayız. Genelde kırdığı trendin ardından bir süre konsolide olup ardından re-test yapıp sonrasında yükseldiğini de görmekteyiz. Önceki kırılımlarda %174 ve %93 gibi oldukça cezbedici yükselişler yapan CVC, yeni bir kırılımı gerçekleştirmiş gibi görünüyor. Tek dikkat edilmesi gereken husus ise henüz re-testinin gerçekleşmemesi. Re-test gerçekleştiği taktirde, piyasanın da olumlu olduğu bir havada CVC’nin yeni bir yükseliş trendine girmemesi için herhangi bir sebep bulunmuyor.


Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram gurubumuzu ve Twitter hesabımızı, haberlere hızlı ulaşmak için Google News adresimizi hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı analizler ve yorumları takip etmeye hemen başlayın!


× Sorumluluk Reddi

Sitemizde yayınlanan her içerik, iyi niyet çerçevesinde kaleme alınmıştır ve genel manada bilgi vermek amacıyla yazılmaktadır. Sitemizden edindiği bilgiler ışığında, okuyucunun yaptığı her hamle, çok net bir şekilde kendi riskidir ve siteyle bir ilgisi yoktur.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.
AKTÜEL ÜRÜNLER UYGULAMASI Hemen Ücretsiz İndir