Çukur Son Bölümde Neler Oldu? Çukur 120. Bölüm Fragmanı Yayınlandı!
  • ekoayrıntı
  • Güncel
  • Çukur Son Bölümde Neler Oldu? Çukur 120. Bölüm Fragmanı Yayınlandı!

Çukur Son Bölümde Neler Oldu? Çukur 120. Bölüm Fragmanı Yayınlandı!

ABONE OL
14 Mart 2021 22:06
Çukur Son Bölümde Neler Oldu? Çukur 120. Bölüm Fragmanı Yayınlandı!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Show TV ekranlarının sevilen dizisi Çukur Yeni Bölüm Fragmanı Yayınlandı! Yayınlanan Fragman’ı izlediğimizde Vartolu’nun oğlunun sünnet düğününün ekrana geldiğini görüyoruz. Diziye dahil olan Kobra Murat’ın fragman’da görülmesi dizinin sevenleri tarafından merak edildi. Dizinin hayranları tarafından Çukur Son Bölümde Neler Oldu? sorusu sorulmaya başlandı. Dizinin takipçileri tarafından ise  Çukur 120. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? sorusu sıklıkla aratılmaya başlandı. İşte, detaylar…


Çukur Son Bölümde Neler Oldu?

Çukur Son Bölümde Yamaç, Amca’ya karşı birşeyler yağmak için harekete geçti. ikili arasındaki gerilim giderek arttığından dolayı İdris’in birlikte iş yaptığı eski dostu olan Mazotçu Bilal, Amca’ya karşı Cumali ve Yamaç’tan yardım talep etti. Yamaç’da yardım teklifini geri çevirmeyip hemen harekete geçti.

Çukur Son Bölümde Neler Oldu?

Cumali, Yamaç ve Medet bir araya gelip Mazotçu Bilal’den aldığı bilgiler doğrultusunda nasıl adım atacağını araştırmaya başladı. Amca’ya saldırmak amacıyla toplanan ekip aslında en iyi bilgi toplama ekibiydi. Yamaç, vakit kaybetmeden Ayşe’nin yanına giderken Medet’te Vartolu’nun yanına gitti.Çukur 120. Bölüm Fragmanı Yayınlandı!

Yamaç ve Amca’nın arasındaki gerilim iyice artış gösterdi. Her iki tarafın savaşı da aslında resmiyet kazandı desek doğru olur. Efsun’a yapılacak olan sürpriz kendini tehlikeye sokarken, bu durum Yamaç’ı da harekete geçirdi. Vartolu’nun oğlu’nun sünnet düğünü iki tarafı da bir araya getirecek. Yeni bölümde Yamaç ve Cumalinin amcaya düzenledikleri aksiyonlar nefesleri kesecek gibi gözüküyor.

Çukur Yeni Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Çukur Yeni Bölüm hafta içi her Pazartesi günü saat 20.00 da Show TV ekranlarında yayımlanacak.En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.