Crypto Finance Group Alman BSDEX ile Anlaştı

Crypto Finance Group Alman BSDEX ile Anlaştı

ABONE OL
29 Nisan 2021 11:38
Crypto Finance Group Alman BSDEX ile Anlaştı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Crypto Finance Group yan kuruluşu olan Crypto Broker AG aracılığıyla Alman kripto para borsası BSDEX ile bir likidite anlaşması imzaladı.


BSDEX Finansal Gücünü Artırdı

İsviçre merkezli Crypto Finans Group kurumsal ve profesyonel yatırımcılara dijital varlıklar konusunda profesyonel hizmet veriyor. BSDEX borsası ile bugün kurmuş oldukları bağlantı sayesinde artık çok daha güçlü şekilde hareket edebilecek.

BSDEX

BSDEX Genel Müdürü Maximillan von Wallenberg kısa süre önce bir açıklama da yaptı. Yaptığı açıklamada Crypto Broker AG ile yapmış oldukları anlaşmayı Avrupa bölgesindeki lider oyuncuların uyum içerisinde giriştikleri bir hareket olarak ifade etti. Crypto Broker AG ile yapılan anlaşmanın BSDEX borsasının ticaret kalitesini daha da güçlendireceğini açıkladı.

 Crypto Broker AG CEO’su Rupertus Rothenhäuser bu anlaşmayı iyi bir “ortaklık” olarak ifade ediyor. BSDEX Borsasına likidite sağlayacak olmaktan dolayı memnuniyet duyduklarını ifade eden Rothenhäuser B2B varlık yönetimi ve dijital varlıkların muhafazası noktasında yaptıkları anlaşmanın kendilerine güç kattığını söyledi.

BSDEX Borsası

BSDEX Almanya’nın en büyük borsasıdır. Alman bankacılık kanunlarına uygun olarak Eylül 2019 yılında faaliyetlerine başlayan borsa Euro ile kripto varlık alım/satımı yapılmasına izin veriyor. Düzenli olarak denetlenen bu borsa işlem yapabilmek için birtakım şartları sağlamanız gerekiyor.

Borsa’da işlem yapacak kullanıcıların reşit olması, Alman veya Avrupa Ekonomik Bölgesi vatandaşı olması gibi şartlar bulunuyor. Ayrıca sadece Alman bankalarına ait hesaplarla BSDEX sistemlerine para yatırma işlemi yapılabiliyor.


Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram gurubumuzu ve Twitter hesabımızı, haberlere hızlı ulaşmak için Google News adresimizi hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı analizler ve yorumları takip etmeye hemen başlayın!


× Sorumluluk Reddi

Sitemizde yayınlanan her içerik, iyi niyet çerçevesinde kaleme alınmıştır ve genel manada bilgi vermek amacıyla yazılmaktadır. Sitemizden edindiği bilgiler ışığında, okuyucunun yaptığı her hamle, çok net bir şekilde kendi riskidir ve siteyle bir ilgisi yoktur.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.
AKTÜEL ÜRÜNLER UYGULAMASI Hemen Ücretsiz İndir