CRV Coin Teknik Analiz

CRV Coin Teknik Analiz

ABONE OL
30 Mart 2021 01:59
CRV Coin Teknik Analiz
1

BEĞENDİM

ABONE OL

CRV, boğa sezonunu boş geçmeyen coinlerden oldu. Boğa sezonu devam ettiğine göre önündeki seviyeleri konuşmak da yanlış olmayacaktır. Sezon itibarı ile birçok coinin grafiği hem yükseliş trendinde hem de trendin devam edeceğine dair ibareler taşıyor. Fakat CRV’de diğer coinlerden farklı olarak dikkatimi çeken detaylar var. Grafik üzerinde inceleyelim.Temiz ve büyük bir Çanak Kulp Formasyonu gün gibi ortada CRV’de. Çanağın kırılım noktası, 5.7$‘dan diplere doğru çektiğimiz Fibonacci’nin Golden Pocket aralığına denk geliyor. Üzerinde kapanışlar yapıp, çanak hedefine doğru ilerlerse CRV, 7.68$ seviyelerine geldiğinde daha büyük bir çanak oluşturuyor. Ve bu çanağın hedefi de bizi doğrudan Fibonacci 2.618 uzatması olan 15$ seviyelerine götürüyor. Matematiksel olarak bir mantığı olsa da bu kadar tesadüf insanın elbette hoşuna gidiyor.


Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram gurubumuzu ve Twitter hesabımızı, haberlere hızlı ulaşmak için Google News adresimizi hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı analizler ve yorumları takip etmeye hemen başlayın!


× Sorumluluk Reddi

Sitemizde yayınlanan her içerik, iyi niyet çerçevesinde kaleme alınmıştır ve genel manada bilgi vermek amacıyla yazılmaktadır. Sitemizden edindiği bilgiler ışığında, okuyucunun yaptığı her hamle, çok net bir şekilde kendi riskidir ve siteyle bir ilgisi yoktur.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.
AKTÜEL ÜRÜNLER UYGULAMASI Hemen Ücretsiz İndir