CRO Coin Yükseliş Hazırlığında mı?  Haftalık CRO Coin İncelemesi

CRO Coin Yükseliş Hazırlığında mı? Haftalık CRO Coin İncelemesi

ABONE OL
22 Mart 2021 12:52
CRO Coin Yükseliş Hazırlığında mı?  Haftalık CRO Coin İncelemesi
0

BEĞENDİM

ABONE OL

CRO Coin, bilindiği üzere Crypto.Com borsasının kendi coinidir. OKEX gibi çeşitli global borsalardan da satın alınabilmekte elbette. CRO Coin’e yatırım yapmadan önce mutlaka bu borsa hakkındaki gelişmeleri ve haberleri takip ediniz. Eğer piyasalarda genel bir yükseliş ya da düşüş havası hakim değil ise pozitif ya da negatif ayrışabilecek coinleri bu şekilde bağlı oldukları projelerin güncellemeleri ile takip etmek oldukça mümkün. CRO’nun haftalık kapanışını günlük ve haftalık tablolardan inceleyelim:$CRO, Bitcoin fiyat düzeltmesi yaparken bile pozitif ayrışan nadir coinlerden oldu. Haftalık kapanışını 0.2163 seviyesinde yaptı. Günlük MA20 ve MA50 seviyelerinden oldukça yukarıda fiyatlanıyor. Peki hangi teknik metriğe göre takip edebiliriz CRO’yu? 22 Şubatta %70 arz yakımında tetiklenen yukarı yöndeki fiyatlamadan sonra gelen dip seviye olan 0.1268 seviyesine kadar çizmiş olduğumuz Fibonacci seviyelerinden takip edebiliriz. Günlük grafikte de görüldüğü üzere bugün de Fibonacci 0.618 seviyesi olan 0.2165 seviyesinden destek aldık.

CRO’da düşüş ne zaman başlayabilir?

CRO’yu kısa vadede Golden Pocket seviyesi olan 0.2165-0.2212 aralığında takip edebiliriz. Bu seviyelerin altında gelebilecek olan kapanışlar CRO için kısa vadede düşüşü tetikleyebilir. Bir sonraki destek seviyemiz birinci grafikte de görüldüğü üzere Fibonacci 0.5 seviyesi olan 0.1994 olacaktır. Ana desteğimiz ise 20 günlük ortalamamız olan 0.1840 seviyesi olacaktır.CRO’da yükseliş senaryosu

Birinci grafikte kırmızı alanda görüldüğü üzere CRO üzerinde bir çanak formasyonu mevcut. Formasyon hedefi bizi doğrudan 0.3230 seviyelerine kadar götürüyor. Haftalık grafikte de yakın tarihlerde Golden Cross yaşayacağa benziyor $CRO. Yani 20 günlük ortalama 50 günlük ortalamayı yukarı yönlü kesmesi anlamına geliyor bu. Genelde sert bir ralli başlangıcında oluşur bu kesişimler. Önümüzdeki haftalarda piyasalarda yaşanabilecek yukarı yönlü bir ralli sürecinden CRO’da nasibini alacaktır, olumsuz bir haber akışı olmadığı sürece.

CRO Temel Gelişmeler

CRO, bilindiği üzere Dünyaca ünlü Crypto.Com borsasının kendi coinidir. Ve fiyatlaması Crypto.Com borsasının haber akışı ile de doğrudan bağlantılıdır. Son zamanlarda oldukça fazla işbirliği açıklayan Crypto.Com için haber akışı olumlu. Coinmarketcal üzerinde yayınladıkları habere göre de 25 Mart tarihinde Mainnet lansmanı var CRO’nun. Bu tarihlerde volatilitenin artması gözlenebilir. Diğer popüler borsa coinlerinin (bkz. BNB, FTT) oldukça sert bir ralli geçirdi. CRO ise henüz fiyatlanmadı diyebiliriz. Bu yüzden yakından takip edilebilir.

Eko Ayrıntı

Eko Ayrıntı

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.