Cosmos ATOM Fiyat Analizi: Yükseliş Başlamak Üzere

Cosmos ATOM Fiyat Analizi: Yükseliş Başlamak Üzere

ABONE OL
11 Nisan 2021 16:16
Cosmos ATOM Fiyat Analizi: Yükseliş Başlamak Üzere
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Blockchain için bağımsız ekosistem olarak tanımlayabileceğimiz Atom, kripto para birimlerini bölmek yerine bir araya getirme stratejisini uygulayarak çalışmasını hedef alan bir proje. Fundamental anlamda birçok alternatif coine göre daha ayağı yere basan projelerden olduğunu söyleyebiliriz. Bu boğa döneminde gayette iyi fiyatlandı, yeni girişler için ve elinde Atom Coin tutanlar için önemli bir teknik seviyede olduğumuzu söyleyebilirim.Yaşadığımız son boğa sezonunda başarı oranı en yüksek formasyon, Simetrik Üçgen Formasyonu oldu. Birçok coin, günlük paritede konsolide olurken bu formasyonu oluşturdu. Ardından kırılımlar gelip, sert yükselişler gördük. Genelde ilk kırılım hacimsiz ise fake olma ihtimali de yüksek oluyor. Atom’da günlük paritede 20 günlük ortalamanın 50 günlük ortalamayı kestiğini de görüyoruz. Piyasalarda BTC kaynaklı sert satışlar olmadığı sürece bu nedenleme de fiyatı yukarı yönlü baskılayacaktır. Yeni girişler için parçalı alımlar veya üçgenin yukarı yönlü kırılımının günlük kapanışla onayıyla birlikte giriş yapmak en sağlıklısı olacaktır.


Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram gurubumuzu ve Twitter hesabımızı, haberlere hızlı ulaşmak için Google News adresimizi hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı analizler ve yorumları takip etmeye hemen başlayın!


× Sorumluluk Reddi

Sitemizde yayınlanan her içerik, iyi niyet çerçevesinde kaleme alınmıştır ve genel manada bilgi vermek amacıyla yazılmaktadır. Sitemizden edindiği bilgiler ışığında, okuyucunun yaptığı her hamle, çok net bir şekilde kendi riskidir ve siteyle bir ilgisi yoktur.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.
AKTÜEL ÜRÜNLER UYGULAMASI Hemen Ücretsiz İndir