Çorum’da Bir Çay Evi Bitcoin İle Ödeme Kabul Etmeye Başladı

Çorum’da Bir Çay Evi Bitcoin İle Ödeme Kabul Etmeye Başladı

ABONE OL
6 Mayıs 2021 23:20
Çorum’da Bir Çay Evi Bitcoin İle Ödeme Kabul Etmeye Başladı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Geçtiğimiz günlerde İngiliz The Guardian gazetesinin ortaya çıkardığı bir habere göre Çorum’da bir çay evi Bitcoin ile ödeme kabul etmeye başladı. Oldukça yenilikçi bir hamleye imza atarak müşterilerinin Bitcoin ile ödeme yapmasına olanak sağlayan mekanın ismi ise Kırmızı Şimşekler Çay Evi olarak belirtildi. Bahsi geçen yerin sahipleri Hüseyin Nalcı ve Kerem Kutay Yıldırım ile görüşen gazete kişilerden şu yorumu aldı:


“Çorum’da tanıdığımız herkes kripto paraya yatırım yapmaya başlıyor. Yaklaşık beş yıl içinde normal paranın düşüşe geçeceğine, yerini dijital paraların alacağına inanıyoruz. Dolayısıyla şimdiden iyi bir pozisyonda olmak istedik”

İlk başlarda çevrelerindeki insanların kendileri ile dalga geçtiklerini belirten dükkan sahipleri şimdi ise bu kişilerin kendilerinden Bitcoin’i öğretmelerini istediklerini belirttiler. Her geçen gün istikrarlı olarak artışına devam eden kripto para lideri böylece ülkemizde birçok sektöre de girmiş oldu. Eğer sizin de yolunuz bir gün Çorum’a düşerse güzel bir çaylarını içip ödemenizi Bitcoin ile yapabilirsiniz.

Bitcoin (BTC) 500.000 TL’yi Aştı ve Yeni Bir ATH Kazanıldı


Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram gurubumuzu ve Twitter hesabımızı, haberlere hızlı ulaşmak için Google News adresimizi hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı analizler ve yorumları takip etmeye hemen başlayın!


× Sorumluluk Reddi

Sitemizde yayınlanan her içerik, iyi niyet çerçevesinde kaleme alınmıştır ve genel manada bilgi vermek amacıyla yazılmaktadır. Sitemizden edindiği bilgiler ışığında, okuyucunun yaptığı her hamle, çok net bir şekilde kendi riskidir ve siteyle bir ilgisi yoktur.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.
AKTÜEL ÜRÜNLER UYGULAMASI Hemen Ücretsiz İndir