Coinbase’nin Ardından Kraken Borsası da Halka Arz Başlatıyor

Coinbase’nin Ardından Kraken Borsası da Halka Arz Başlatıyor

ABONE OL
10 Nisan 2021 10:52
Coinbase’nin Ardından Kraken Borsası da Halka Arz Başlatıyor
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Dünyanın en büyük kripto para borsalarında halka arz haberleri ardı ardına geliyor. Coinbase’nin ardından bu sefer de Kraken borsası çok yakında halka arz çalışmalarına başlayacağını duyurdu. Yapılan duyuruya göre borsa hazırlıklarını tamamlayıp 2022 yılı içerisinde tıpkı Coinbase gibi halka arz başlatmak istiyor. Şirketin CEO’su Jesse Powell’a göre bu doğrudan listeleme şeklinde olacak:


“Önümüzdeki yıl halka açılmayı düşünüyoruz. Muhtemelen Coinbase’e benzer doğrudan bir listeleme olacak.”

Geçtiğimiz 2020 ait istatistikleri şimdiden geride bıraktıklarını belirten Kraken yetkilileri bu durumun daha da iyileşeceğini belirtiyor:

“Geçtiğimiz yılın rakamlarını, Şubat ayında geçmeyi başardık. Bütün pazar gerçekten patlamış durumda.”Değerlenmesini 20 milyar dolara kadar yükseltebilecek çalışmalara başlayan Kraken tarafında işler oldukça iyi gidiyor. Her gün yaklaşık 50.000 yeni kripto para yatırımcısına ev sahipliği yapılan borsa halka arz başlatarak yeni yatırımcıları doğrudan şirkete çekmeye çalışacak. Yaşanan bu gelişmelerin aslında kripto para piyasaları için de bilinirlik açısından oldukça iyi olduğunu belirtmemiz gerekiyor. Böylece ilerleyen dönemlerde klasik yatırımcılar da kripto paralar ile tanışıp hacmi daha da büyütebilirler.


Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram gurubumuzu ve Twitter hesabımızı, haberlere hızlı ulaşmak için Google News adresimizi hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı analizler ve yorumları takip etmeye hemen başlayın!


× Sorumluluk Reddi

Sitemizde yayınlanan her içerik, iyi niyet çerçevesinde kaleme alınmıştır ve genel manada bilgi vermek amacıyla yazılmaktadır. Sitemizden edindiği bilgiler ışığında, okuyucunun yaptığı her hamle, çok net bir şekilde kendi riskidir ve siteyle bir ilgisi yoktur.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.
AKTÜEL ÜRÜNLER UYGULAMASI Hemen Ücretsiz İndir