Çin’deki Unicorn Şirket Sayısı 251 Oldu

Çin’deki Unicorn Şirket Sayısı 251 Oldu

Az önce yayınlanan "2021 Çin Unicorn Şirketleri Araştırma Raporu", bizlere Çin'de bulunan Unicorn Şirket sayısının 251'e yükseldiğini gösterdi.

ABONE OL
28 Nisan 2021 19:16
Çin’deki Unicorn Şirket Sayısı 251 Oldu
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Az önce yayınlanan “2021 Çin Unicorn Şirketleri Araştırma Raporu”, bizlere Çin’de bulunan Unicorn Şirket sayısının 251’e yükseldiğini gösterdi.


Birkaç dakika önce gündeme düşen Unicorn Şirketleri Araştırma Raporu’na göre 2020 yılında Çin’de bulunan Unicorn Şirket sayısı 251’e yükseldi. Ayrıca hızla büyüyen bu şirketlerin toplam değeri 1 trilyon doları aştı. Araştırmalar ise Unicorn şirketleri, hızlı büyüyen; az sayıda ve çok çabuk yıkılan şirketler olarak tanımlıyor.

2020 senesinde daha yeni finanse edilmiş 17 Unicorn şirketinin arasında şu sektörler yer alıyor;
– İnternet Eğitimi
– Yeni Enerji Kaynakları
– Akıllı Otomobil Üretimi
– Yenilikçi, Modern İlaç ve Ekipman Üretimi

Ayrıca 2020 senesinde bu Unicorn şirketlerinin 12 tanesi Amerika Birleşik Devletleri borsasında, 8 tanesi Çin borsasında, 4 tanesi ise Hong Kong borsasında işlem görüyor.Web sitemizde yayınlanmış hiç bir içerik yatırım tavsiyesi belirtmemektedir. Bu sebeple, yaptığınız yatırımlardan kar istenmediği gibi yatırım sonucu oluşan kayıplarda da sorumluluk hiçbir şekilde kabul edilmemektedir. Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. – ekoayrıntı.com


Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram gurubumuzu ve Twitter hesabımızı, haberlere hızlı ulaşmak için Google News adresimizi hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı analizler ve yorumları takip etmeye hemen başlayın!


× Sorumluluk Reddi

Sitemizde yayınlanan her içerik, iyi niyet çerçevesinde kaleme alınmıştır ve genel manada bilgi vermek amacıyla yazılmaktadır. Sitemizden edindiği bilgiler ışığında, okuyucunun yaptığı her hamle, çok net bir şekilde kendi riskidir ve siteyle bir ilgisi yoktur.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.
AKTÜEL ÜRÜNLER UYGULAMASI Hemen Ücretsiz İndir