Çılgın XRP Tahmini 10 Bin Dolar Olabilir!

Ripple'a ait olan XRP'de çılgın fiyat yükselişleri bekleniyor. Uzmanlar uzun vadeli yatırımlarda, fiyat hedeflerini belirledi.

ABONE OL
28 Mart 2021 17:40
1

BEĞENDİM

ABONE OL

Las Vegas‘ta bulunan MIT Blackjack üyesi Steve Wynn, Ripple kripto para birimi olana TRX ile ilgili çılgınca bir tahminin paylaştı. Forbes’e verdiği röportajda, birim başına 1 adet TRX 10 bin doları görebilir yorumunu yaptı.


Steve; ” XRP, anında para transferi aracı olarak benzersiz tasarımı nedeniyle diğer kripto para birimlerinden farklı. Şu anda, kullanıcıların SWIFT gibi geleneksel sistemleri kullanarak küresel ve yüksek maliyetlerle para göndermeleri günler sürüyor. XRP, bu transferleri daha az maliyetli ve neredeyse anında yapmak için tasarlanmıştır. XRP kripto başına 10 bin dolar olacak şekilde tasarlanmıştır.” dedi.

Peki XRP Fiyatını Etkileyecek Faktörler Neler Olacak?

Steve’in teorisine göre, “Her perakende ve uluslar arası alışverişlerde para transferi XRP kullanılması üzerine kurulu. Bu yüzden; çok iyimser ve çok uzak bir tahmin. XRP yükseldikçe belirli zamanlarda biraz kar alacağım, ancak hepsini satmak için bir hedef fiyatım yok.” diyerek sözlerini bitirdi.Steve uzun vadeli olarak 5 yıl süreyle XRP tutmayı planladığını ve aralarda ufak kârlar alarak yoluna devam edeceğini de söyledi. Tabi bunda Bitcoin durumu da etkili olacaktır.  Ripple; geçen sene kötü bir dönem geçirmiş olsa da, yatırımcılarının endişelerini gidermek için XRP satışını oldukça düşürdü.

Burada yazılanlar yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımlarınızı kendi aklınızı kullanarak yapmanızı öneririz. En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.