CHZ Chiliz Teknik Analiz: Önemli Seviyeler (11 Nisan)

CHZ Chiliz Teknik Analiz: Önemli Seviyeler (11 Nisan)

ABONE OL
11 Nisan 2021 16:26
CHZ Chiliz Teknik Analiz: Önemli Seviyeler (11 Nisan)
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Önemli futbol kulüpleriyle işbirlikleri açıklayan ve marketin en fazla yükseliş sergileyen coinlerinden olan $CHZ, uzun bir süredir yatay seyrini sürdürüyor. Chiliz‘in kendi internet sitesinde City/Chz paritesinin eklenmesi yatırımcılar arasında heyecana sebep oldu. Önemli şampiyonluk adayı olan Manchester City ile yakın bir tarihte işbirliği açıklamasını bekliyor şuan yatırımcılar. Gerçekleşmesi durumunda teknik dirençleri hızla geçip, yeni bir yükseliş trendi yakalayabilir.



Ne kadar temel nedenlerle yükseliş sergileyen bir coin olsa da CHZ, Fibonacci seviyelerine ne kadar iyi riayet ettiğini grafik üzerinde rahatça anlayabiliyoruz. Önemli alanları grafik üzerinde belirttim. Elinde CHZ bulunmayan ve projeye inanıp CHZ satın almak isteyen yatırımcılar için öncelikle Fibonacci 0.236 seviyesinin aşılması gerektiğini söyleyebiliriz. Ardından yükseliş başlar ise nereye kadar gideceğini bu seviyeler baz alınarak tahmin yürütülebilir. Fakat Chiliz, daha çok fundamental nedenlerden dolayı pump yediği için haber akışının, teknik seviyelerden daha mühim olduğunu asla unutmayalım. Olumlu ya da olumsuz gelebilecek bir haber akışı, tüm $CHZ grafiğini baştan çizdirebilir bize.


Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram gurubumuzu ve Twitter hesabımızı, haberlere hızlı ulaşmak için Google News adresimizi hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı analizler ve yorumları takip etmeye hemen başlayın!


× Sorumluluk Reddi

Sitemizde yayınlanan her içerik, iyi niyet çerçevesinde kaleme alınmıştır ve genel manada bilgi vermek amacıyla yazılmaktadır. Sitemizden edindiği bilgiler ışığında, okuyucunun yaptığı her hamle, çok net bir şekilde kendi riskidir ve siteyle bir ilgisi yoktur.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.
AKTÜEL ÜRÜNLER UYGULAMASI Hemen Ücretsiz İndir