Chubb ve AMD Gelirleri İlk Çeyrekte Beklentiyi Aştı

Chubb ve AMD Gelirleri İlk Çeyrekte Beklentiyi Aştı

Chubb ve AMD şirketleri yılın ilk üç ayı için açıkladıkları gelir raporunda otoritelerin yapmış olduğu tahminleri geride bırakmayı başardı.

ABONE OL
28 Nisan 2021 19:16
Chubb ve AMD Gelirleri İlk Çeyrekte Beklentiyi Aştı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Chubb ve AMD şirketleri yılın ilk üç ayı için açıkladıkları gelir raporunda otoritelerin yapmış olduğu tahminleri geride bırakmayı başardı.


Chubb Gelir Raporu

Chubb, yılın ilk çeyreği için yayınlamış olduğu gelir raporunda otorite tahminlerini üzerine çıkmayı başardı.

Chubb şirketi için yılın ilk çeyreği beklentileri hisse fiyatı olarak 2,52$, toplam gelir tahmini ise 8 milyar $ olarak belirlenmişti. Şirket ise Salı günü yayınladığı raporda hisse başına 2,52$, toplam ise 8,22 milyar dolar gelir açıkladı.

Dün borsaların kapanmasının ardından Chubb hisse senetlerinin tanesi 166,60 dolar seviyesinde işlem gördü. 2021 yılı boyunca hisse senetleri 8% yükseliş yaşadı. S&P 500 endeksinde ise 11% yükseliş görüldü.AMD Gelir Raporu

AMD, yılın ilk çeyreği için yayınlamış olduğu gelir raporunda otorite tahminlerini üzerine çıkmayı başardı.

AMD şirketi için yılın ilk çeyreği beklentileri hisse fiyatı olarak 0,437$, toplam gelir tahmini ise 3,18 milyar $ olarak belirlenmişti. Şirket ise Salı günü yayınladığı raporda hisse başına 0,52$, toplam ise 3,45 milyar dolar gelir açıkladı.

Dün borsaların kapanmasının ardından AMD hisse senetlerinin tanesi 88,00 dolar seviyesinde işlem gördü. 2021 yılı boyunca hisse senetleri 10% yükseliş yaşadı. Dow Jones endeksinde ise 11% yükseliş görüldü.

Web sitemizde yayınlanmış hiç bir içerik yatırım tavsiyesi belirtmemektedir. Bu sebeple, yaptığınız yatırımlardan kar istenmediği gibi yatırım sonucu oluşan kayıplarda da sorumluluk hiçbir şekilde kabul edilmemektedir. Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. – ekoayrıntı.com


Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram gurubumuzu ve Twitter hesabımızı, haberlere hızlı ulaşmak için Google News adresimizi hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı analizler ve yorumları takip etmeye hemen başlayın!


× Sorumluluk Reddi

Sitemizde yayınlanan her içerik, iyi niyet çerçevesinde kaleme alınmıştır ve genel manada bilgi vermek amacıyla yazılmaktadır. Sitemizden edindiği bilgiler ışığında, okuyucunun yaptığı her hamle, çok net bir şekilde kendi riskidir ve siteyle bir ilgisi yoktur.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.
AKTÜEL ÜRÜNLER UYGULAMASI Hemen Ücretsiz İndir