CHR Coin Fiyat Analizi: Fibonacci Mucizesi

CHR Coin Fiyat Analizi: Fibonacci Mucizesi

ABONE OL
10 Nisan 2021 02:03
CHR Coin Fiyat Analizi: Fibonacci Mucizesi
1

BEĞENDİM

ABONE OL

Oyun temasına odaklanmış ve “tamamen merkeziyetsiz” olduklarını iddia eden Chromia Network‘un yerel tokenı olan $CHR, ciddi ralli yapan altcoinlerin başında gelmekte. Bu göz kamaştıran yükselişi kaçıran yeni yatırımcılar için kısa vade (4h) teknik analizini fibonacci seviyeleri üzerinden yapacağız.Yaşadığı son rallinin tepe noktasından, ardından gelen dip seviyeye kadar çizmiş olduğumuz Fibonacci seviyelerini izlediğimizde; destek ve direnç çizmemize hiç gerek kalmadığını söyleyebilirim. Kısa vade al-sat yapan traderlar için Chr Coin‘de izlenilmesi gereken seviye 0.236‘ya denk gelen 0.38628$ olacaktır. Bu seviyenin üzerinde gelebilecek 4 saatlik bir mum kapanışı ardından pozisyon açıp, bu seviye altında gelecek 4 saatlik bir mum kapanışında ise stop olmak kötü senaryonun “iyi”si olacaktır. İyi senaryoya gelince, Fibonacci 0.236 seviyesinin desteğe dönüştüğü senaryoda sert bir yükselişle birlikte eski zirvelere yolculuk başlayabilir. Bu aşamada ise CHR’nin fundamental yapısına ve piyasanın genel durumuna olan güvenciniz tamsa eğer Golden Pocket aralığına denk gelen 0.57$-0.59$ seviyelerinin hemen altında kâr realizasyonu yapmak mantıklı olacaktır. Eğer coinin buradan da yukarı yönlü hareket etme ihtimaline karşı kâr arttırma stratejisi için, ana parayı alıp riski %0’a çekerek içerideki kârla birlikte gittiği yere kadar tutabilirsiniz CHR’yi.


Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram gurubumuzu ve Twitter hesabımızı, haberlere hızlı ulaşmak için Google News adresimizi hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı analizler ve yorumları takip etmeye hemen başlayın!


× Sorumluluk Reddi

Sitemizde yayınlanan her içerik, iyi niyet çerçevesinde kaleme alınmıştır ve genel manada bilgi vermek amacıyla yazılmaktadır. Sitemizden edindiği bilgiler ışığında, okuyucunun yaptığı her hamle, çok net bir şekilde kendi riskidir ve siteyle bir ilgisi yoktur.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.
AKTÜEL ÜRÜNLER UYGULAMASI Hemen Ücretsiz İndir