Chiliz’de Yeni Yükselişler Kapıda $CHZ

Chiliz’de Yeni Yükselişler Kapıda $CHZ

ABONE OL
28 Mart 2021 19:47
Chiliz’de Yeni Yükselişler Kapıda $CHZ
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Türkiye’de ve Dünya’da önemli futbol kulüpleriyle yapmış olduğu anlaşmalarla gündemde olan CHZ, mega bir yükselişin ardından bir geri çekilme süreci yaşadı. Hacmin düştüğünü fakat fiyatın yukarı gitmek istediğini gözlemliyoruz grafikte. Günlük tabloda kırılım gerçekleşmiş görünüyor, grafik üzerinde inceleyelim,Grafik üzerinde aşağı yönlü bir düşüş trendini görüyoruz. Üç temas ile birlikte düşen trend onaylanmış ve ardından kırılım (breakout) yaşandı. Bir sonraki mumu da re-test olarak nitelendirebiliriz. Önümüzdeki en önemli direnç seviyesi 0.6$ seviyeleri. Üzerinde yapılacak olan günlük kapanışlar yeni rekorlara koşmasını sağlayabilir CHZ‘nin.

Altcoin trade ederken bir gözünüzün Bitcoin’de olması gerektiğini unutmayın. Bitcoin‘in dominance değeri 61-62 seviyelerinde seyrederken altcoinler diken üzerinde diyebiliriz. Bitcoin’e nazaran daha büyük yükselişler sergileyen altcoinler, düşüş trendinde de Bitcoin’den çok daha hızlı düşeceğini aklımızdan çıkarmıyoruz.

Olumsuz ibare olarak değerlendirebileceğimiz düşük hacim mevcut CHZ’de. Kırılımın gerçekleştiğini görüyoruz fakat hacmin yüksek olmadığı ortada. Kilitli CHZ‘lerin tarihlerini de mutlaka araştırmanızı öneririm.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.