Chainlink (LINK) 2.0 Whitepaper Yayınlandı

Chainlink (LINK) 2.0 Whitepaper Yayınlandı

ABONE OL
16 Nisan 2021 10:02
Chainlink (LINK) 2.0 Whitepaper Yayınlandı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Bundan kısa bir süre önce rekor üstüne rekorlar kırarak yatırımcısına büyük kazançlar sağlayan Chainlink’in (LINK) 2.0 Whitepaper dökümanı yayınlandı. Ağın yedi temel alanında çeşitli geliştirmeleri duyuran bu dokümanda belirtilen başlıca özellikler ise şu şekilde:


  • Hibrit akıllı sözleşmeler
  • Karmaşıklığı ortadan kaldırmak
  • Ölçeklendirme
  • Gizlilik güçlendirmesi
  • İşlemler için emirlerde adaleti sağlamak
  • Teşvik tabanlı güvenlik
  • Trust – Daha güvenilir bir destek katmanı oluşturmak

Chainlink’in uzun vadeli ve güvenilir bir proje olduğunu belirten geliştirici ekibinin yorumu ise şu şekilde oldu:

“Bu whitepaper, Chainlink’in nasıl gelişeceğine dair uzun vadeli bir bakış açısı sunuyor. Chainlink ağı için bu iddialı vizyon, paralel olarak piyasaya sürülen yeni merkezi olmayan servislerle aşamalı olarak uygulanacaktır. Böylece bu geniş yeni oracle işlevler dizisinin güvenlikteki etkisini resmi olarak analiz edebiliriz. Chainlink’in akıllı sözleşmelerin, hibrit bir zincir mimarisi tarafından desteklenen bir sonraki büyük adımı atmasını sağlayacağından eminiz.”

Yayınlanan Whitepaper ile birlikte kendisine ait tüm zamanlar rekorunu egale eden Chainlink olaya olumlu tepki vermiş gibi görünüyor. Gelecek bu iyileştirmelerle birlikte ilerleyen dönemde ne olacağını ise hep birlikte göreceğiz.Türkiye’de Kripto Paralara Yasak mı Geldi? | İşte Detaylar… Türkiye’de Kripto Paralara Yasak mı Geldi? | İşte Detaylar…


Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram gurubumuzu ve Twitter hesabımızı, haberlere hızlı ulaşmak için Google News adresimizi hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı analizler ve yorumları takip etmeye hemen başlayın!


× Sorumluluk Reddi

Sitemizde yayınlanan her içerik, iyi niyet çerçevesinde kaleme alınmıştır ve genel manada bilgi vermek amacıyla yazılmaktadır. Sitemizden edindiği bilgiler ışığında, okuyucunun yaptığı her hamle, çok net bir şekilde kendi riskidir ve siteyle bir ilgisi yoktur.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.
AKTÜEL ÜRÜNLER UYGULAMASI Hemen Ücretsiz İndir